Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » BENEFIA

BENEFIA logoBENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group rozpoczęła działalność w 1999 roku i na przestrzeni kolejnych lat rozwijała się bardzo dynamicznie. Świadczy o tym zarówno zwiększająca się ilość zadowolonych klientów (do końca 2014 z jej oferty skorzystało ich ponad  330 tys.), jak i wiele nagród, którymi może się pochwalić. Ubezpieczenie OC to nie jedyny produkt proponowany przez spółkę. Towarzystwo oferuje także autocasco oraz szereg innych ubezpieczeń majątkowych.

Oblicz OC / AC »


Od września 2014 roku Benefia TU na Życie S.A. połączyło się ze spółką Compensa TU na Życie S.A.. Obecnie, ubezpieczenia na życie są oferowane przez wspólną markę Compensa.

Ubezpieczenia OC AC w Benefii na tle innych firm. Czy warto wykupić w Benefii OC?

Towarzystwo Benefia posiada specyfikę oceny stażu kierowcy, która odbiega od norm przyjętych przez innych ubezpieczycieli. W związku z tym, jej system zniżek bonus-malus inaczej premiuje bezwypadkowych kierowców, a cena ubezpieczenia OC w Benefii bywa bardzo często bezkonkurencyjna dla właścicieli pojazdów, którym inne towarzystwa proponują wysokie stawki za zakup ubezpieczenia. Sprawdź dla kogo Benefia oferuje najlepsze warunki zakupu ubezpieczenia OC

Jaki będzie wynik kalkulacji w Twoim przypadku i która firma zaoferuje Ci ubezpieczenie w najkorzystniejszej cenie możesz przekonać się przechodząc do naszego kalkulatora ubezpieczeń.


Autocasco w Benefii na potrzeby każdego właściciela samochodu

Ubezpieczenie autocasco (AC) w Benefii – czyli ochrona pojazdu w przypadku kradzieży, zniszczenia spowodowanego wypadkami losowymi, obejmuje szkody, które powstały z winy właściciela oraz w przypadku kiedy sprawca jest nieznany. W zależności od wariantu – ubezpieczenie AC w Benefii różni się zakresem, a co za tym idzie – wysokością składek. Poznaj szczegóły ubezpieczenia autocasco w Benefii

Oferta pozostałych ubezpieczeń samochodowych Benefii

Oprócz standardowego ubezpieczenia OC i AC, BENEFIA oferuje szereg dodatkowych produktów ubezpieczeń komunikacyjnych. Przyjrzyjmy się nieco bliżej każdemu z nich, zwłaszcza, że są tu między innymi takie ciekawe propozycje jak np. ubezpieczenie GAP (guaranteed asset protection – ubezpieczenie aktywów od spadku wartości).

NNW w Benefii czyli ochrona na wypadek wypadku

Jest to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierującego i pasażerów pojazdu, które zapewnia wypłatę świadczenia po wypadku, w wyniku którego doszło do ich śmierci, uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia (trwały uszczerbek na zdrowiu). Podobnie jak w przypadku AC w Benefii, ochrona została podzielona na różne programy ubezpieczeniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Sprawdź szczegóły NNW w Benefii.

Pomoc na drodze z ASS Benefii

Assistance, czyli gwarancja pomocy dla kierowcy i pasażerów w przypadku awarii, wypadku lub kolizji na drodze ubezpieczonego pojazdu należy do najpopularniejszych produktów ubezpieczeń dobrowolnych. Nie bez powodu więc towarzystwa ubezpieczeniowe poszerzają swoje propozycje ochrony ASS, tworząc ofertę elastyczną, dobraną do indywidualnych potrzeb klienta. Również towarzystwo Benefia przygotowało bardzo szeroką gamę ubezpieczeń Assistance (ASS), które różnią się zarówno zakresem świadczonych usług, jak również ceną. Zobacz czym różnią się poszczególne produkty Assistance w Benefii.

Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach »


Ochrona Prawna

W odróżnieniu od Assistance Prawnego, ubezpieczenie to gwarantuje nam pomoc w przypadku sporu prawnego, w sprawach związanych z użytkowaniem pojazdu lub umowami związanymi z pojazdem. W przypadku ubezpieczenia Ochrony Prawnej Benefii możemy liczyć m.in. na zwrot kosztów sądowych, adwokata czy też radcy prawnego.

GAP – niecodzienna ochrona wartości pojazdu w Benefii

GAP (guaranteed asset protection – ubezpieczenie aktywów od spadku wartości) – to specyficzny produkt ubezpieczeniowy, który chroni właściciela (zazwyczaj nowych pojazdów) przed spadkiem wartości auta w czasie. Ubezpieczenie GAP stanowi uzupełnienie polisy AC i jest najczęściej używane jako uzupełnienie wartości pojazdu pomiędzy kosztem poniesionym na zakup pojazdu, a sumą ubezpieczenia AC, wypłacaną według jego wartości rynkowej.

Bezpieczne mieszkanie lub dom, czyli ubezpieczenie nieruchomości w Benefii

Każdy z nas z pewnością dba o swój dom lub mieszkanie. Nie zawsze jednak można zapobiec nieszczęśliwym zdarzeniom lub działaniu żywiołu, który może je zniszczyć. Dlatego warto zakupić polisę, gwarantującą nam wsparcie po kradzieży mienia ruchomego lub zniszczeniu nieruchomości.
W Benefii ubezpieczysz zarówno dom, który jest już w trakcie budowy, jak również mieszkanie. Sprawdź zakres ochrony i warunki ubezpieczenia domu i mieszkania w Benefii.

Bezpieczny urlop – podróż z polisą turystyczną Benefii

Planujesz wyjazd na wakacje lub ferie zimowe? A może niedługo wybierasz się w podróż służbową? Zakupiłeś już polisę turystyczną? Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na czas wyjazdu to już standard. Szczególnie wtedy, gdy planujemy „wyprawę” zagraniczną. Pamiętajmy, że ochrona, którą gwarantuje nam biuro podróży jest bardzo „okrojona” i nie pokrywa wszystkich kosztów leczenia czy też innych usług, koniecznych podczas nieprzewidzianego zdarzenia w podróży. Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia turystycznego w Benefii.

Produkty życiowe oferowane przez Benefię

30 września 2014 roku nastąpiło połączenie spółek Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group i Benefia TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group. Obecnie, połączone towarzystwa funkcjonują pod wspólną marką Compensa. Na polskim rynku ubezpieczeń na życie grupa VIG jest reprezentowana przez towarzystwo: Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group i Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Sprawdź ofertę ubezpieczenia na życie w Compensa.

Zgłoś szkodę w Benefii

Towarzystwo Benefia nie tylko cały czas udoskonala swoje produkty, ale również poszerza drogi kontaktu dla klientów. W przypadku wystąpienia szkody objętej ubezpieczeniem, klient Benefii może zadzwonić do Centrum Zgłoszeniowego, w którym otrzyma wszystkie wskazówki dotyczące dalszego postępowania oraz formy i ilości wymaganych dokumentów. Sprawdź jak szybko i wygodnie zgłosić szkodę w towarzystwie Benefia.

Poznaj opinie o towarzystwie Benefia

Podczas poszukiwania najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia, opinia o towarzystwie może mieć bardzo duże znaczenie. Nie powinna jednak ostatecznie wpływać na naszą decyzję o zakupie polisy. Jak wiadomo, każdy ubezpieczyciel ma swoich zwolenników i przeciwników, a skargi na jego działalność nie zawsze okazują się uzasadnione. Ciekawi jednak jesteśmy jaką renomę na rynku ubezpieczeń wypracowała sobie Benefia. Zobacz i napisz opinię o towarzystwie Benefia.

Oblicz OC / AC »Wypowiedz ubezpieczenie OC zawarte w Benefii

Wypowiedzenie umowy OC wydaje się nam czasami bardzo skomplikowane, chociaż w rzeczywistości wystarczy poznać zaledwie kilka wskazówek, aby szybko i bezproblemowo złożyć do ubezpieczyciela właściwy dokument. Dowiedz się jak przygotować i złożyć wypowiedzenie OC w Benefii.

Dane kontaktowe Benefii

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
al. Jerozolimskie 162a,
02-342 Warszawa
tel: +48 22 544 14 30
fax: +48 22 544 14 38
e-mail: bok@benefia.pl
Strona internetowa: www.benefia.pl

Siedziba firmy na mapie:


Wyświetl większą mapę

rankRating: 1
array (
 'thisid' => '525',
 'posted' => '1358355698',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1438000133',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'rwalus',
 'title' => 'BENEFIA – ubezpieczenie OC AC, kalkulator ubezpieczenia - porównanie z innymi firmami',
 'url_title' => 'benefia-ubezpieczenie-oc-ac-kalkulator-ubezpieczenia-porownanie-z-innymi-firmami',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'benefia',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '	<p><p><center><span><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">Oblicz OC / AC » </a></span></center></p><br />
</p>

	<p>Od września 2014 roku Benefia TU na Życie S.A. połączyło się ze spółką Compensa TU na Życie S.A.. Obecnie, ubezpieczenia na życie są oferowane przez wspólną markę <a href="/compensa">Compensa</a>.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Czy warto wykupić w Benefii OC?">Ubezpieczenia OC AC w Benefii na tle innych firm. Czy warto wykupić w Benefii OC?</a></h2>

	<p>Towarzystwo Benefia posiada specyfikę oceny stażu kierowcy, która odbiega od norm przyjętych przez innych ubezpieczycieli. W związku z tym, jej system zniżek <a href="/slownik-ubezpieczeniowy/bonus-malus.html">bonus-malus</a> inaczej premiuje bezwypadkowych kierowców, a cena ubezpieczenia OC w Benefii bywa bardzo często bezkonkurencyjna dla właścicieli pojazdów, którym inne towarzystwa proponują wysokie stawki za zakup ubezpieczenia. Sprawdź dla kogo Benefia oferuje najlepsze warunki zakupu <a href="/benefia/ubezpieczenie-oc">ubezpieczenia OC</a></p>

	<p>Jaki będzie wynik kalkulacji w Twoim przypadku i która firma zaoferuje Ci ubezpieczenie w najkorzystniejszej cenie możesz przekonać się <a href="/kalkulator-oc-ac/dane-samochodu.html">przechodząc do naszego kalkulatora ubezpieczeń</a>.</p>

<br/>

	<h2><a name="Autocasco w Benefii">Autocasco w Benefii na potrzeby każdego właściciela samochodu</a></h2>

	<p>Ubezpieczenie autocasco (AC) w Benefii – czyli ochrona pojazdu w przypadku kradzieży, zniszczenia spowodowanego wypadkami losowymi, obejmuje szkody, które powstały z winy właściciela oraz w przypadku kiedy sprawca jest nieznany. W zależności od wariantu &#8211; ubezpieczenie AC w Benefii różni się zakresem, a co za tym idzie &#8211; wysokością składek. Poznaj <a href="/benefia/ubezpieczenie-ac">szczegóły ubezpieczenia autocasco w Benefii</a><br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Pozostałe ubezpieczenia komunikacyjne Benefia">Oferta pozostałych ubezpieczeń samochodowych Benefii</a></h2>

	<p>Oprócz standardowego ubezpieczenia OC i AC, <span class="caps">BENEFIA</span> oferuje szereg dodatkowych produktów ubezpieczeń komunikacyjnych. Przyjrzyjmy się nieco bliżej każdemu z nich, zwłaszcza, że są tu między innymi takie ciekawe propozycje jak np. <a href="/artykuly/Ubezpieczenie-typu-GAP-co-to-takiego.html">ubezpieczenie <span class="caps">GAP</span></a> (guaranteed asset protection – ubezpieczenie aktywów od spadku wartości).<br />
<br />
</p>

	<h3><a name="NNW w Benefii"><span class="caps">NNW</span> w Benefii czyli ochrona na wypadek wypadku</a></h3>

	<p>Jest to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierującego i pasażerów pojazdu, które zapewnia wypłatę świadczenia po wypadku, w wyniku którego doszło do ich śmierci, uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia (trwały uszczerbek na zdrowiu). Podobnie jak w przypadku AC w Benefii, ochrona została podzielona na różne programy ubezpieczeniowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Sprawdź szczegóły <a href="/benefia/ubezpieczenie-nnw"><span class="caps">NNW</span> w Benefii</a>.</p>

	<h3><a name="ASS w Benefii">Pomoc na drodze z <span class="caps">ASS</span> Benefii</a></h3>

	<p>Assistance, czyli gwarancja pomocy dla kierowcy i pasażerów w przypadku awarii, wypadku lub kolizji na drodze ubezpieczonego pojazdu należy do najpopularniejszych produktów ubezpieczeń dobrowolnych. Nie bez powodu więc towarzystwa ubezpieczeniowe poszerzają swoje propozycje ochrony <span class="caps">ASS</span>, tworząc ofertę elastyczną, dobraną do indywidualnych potrzeb klienta. Również towarzystwo Benefia przygotowało bardzo szeroką gamę ubezpieczeń Assistance (<span class="caps">ASS</span>), które różnią się zarówno zakresem świadczonych usług, jak również ceną. Zobacz czym różnią się poszczególne produkty <a href="/benefia/assistance">Assistance w Benefii</a>.</p>

	<p><p><spa><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">Porównaj ceny OC/AC w 16 firmach » </a></span></p><br />
</p>

	<h3><a name="Ochrona Prawna Benefia">Ochrona Prawna</a></h3>

	<p>W odróżnieniu od Assistance Prawnego, ubezpieczenie to gwarantuje nam pomoc w przypadku sporu prawnego, w sprawach związanych z użytkowaniem pojazdu lub umowami związanymi z pojazdem. W przypadku ubezpieczenia Ochrony Prawnej Benefii możemy liczyć m.in. na zwrot kosztów sądowych, adwokata czy też radcy prawnego.</p>

	<h3><a name="GAP Benefia"><span class="caps">GAP</span> &#8211; niecodzienna ochrona wartości pojazdu w Benefii</a></h3>

	<p><span class="caps">GAP</span> (guaranteed asset protection – ubezpieczenie aktywów od spadku wartości) – to specyficzny produkt ubezpieczeniowy, który chroni właściciela (zazwyczaj nowych pojazdów) przed spadkiem wartości auta w czasie. Ubezpieczenie <span class="caps">GAP</span> stanowi uzupełnienie polisy AC i jest najczęściej używane jako uzupełnienie wartości pojazdu pomiędzy kosztem poniesionym na zakup pojazdu, a sumą ubezpieczenia AC, wypłacaną według jego wartości rynkowej.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie nieruchomości">Bezpieczne mieszkanie lub dom, czyli ubezpieczenie nieruchomości w Benefii</a></h2>

	<p>Każdy z nas z pewnością dba o swój dom lub mieszkanie. Nie zawsze jednak można zapobiec nieszczęśliwym zdarzeniom lub działaniu żywiołu, który może je zniszczyć. Dlatego warto zakupić polisę, gwarantującą nam wsparcie po kradzieży mienia ruchomego lub zniszczeniu nieruchomości.<br />
W Benefii ubezpieczysz zarówno dom, który jest już w trakcie budowy, jak również mieszkanie. Sprawdź zakres ochrony i warunki <a href="/benefia/ubezpieczenie-mieszkania">ubezpieczenia domu i mieszkania w Benefii</a>.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie turystyczne">Bezpieczny urlop – podróż z polisą turystyczną Benefii</a></h2>

	<p>Planujesz wyjazd na wakacje lub ferie zimowe? A może niedługo wybierasz się w podróż służbową? Zakupiłeś już polisę turystyczną? Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na czas wyjazdu to już standard. Szczególnie wtedy, gdy planujemy „wyprawę” zagraniczną. Pamiętajmy, że ochrona, którą gwarantuje nam biuro podróży jest bardzo „okrojona” i nie pokrywa wszystkich kosztów leczenia czy też innych usług, koniecznych podczas nieprzewidzianego zdarzenia w podróży. Zapoznaj się z warunkami <a href="/benefia/ubezpieczenia-turystyczne">ubezpieczenia turystycznego w Benefii</a>.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie na życie">Produkty życiowe oferowane przez Benefię</a></h2>

	<p>30 września 2014 roku nastąpiło połączenie spółek Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group i Benefia TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group. Obecnie, połączone towarzystwa funkcjonują pod wspólną marką Compensa. Na polskim rynku ubezpieczeń na życie grupa <span class="caps">VIG</span> jest reprezentowana przez towarzystwo: Compensa TU na Życie S.A. Vienna Insurance Group, Polisa-Życie TU S.A. Vienna Insurance Group i Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Sprawdź ofertę <a href="/compensa/ubezpieczenie-na-zycie">ubezpieczenia na życie w Compensa</a>.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Zgłoś szkodę">Zgłoś szkodę w Benefii</a></h2>

	<p>Towarzystwo Benefia nie tylko cały czas udoskonala swoje produkty, ale również poszerza drogi kontaktu dla klientów. W przypadku wystąpienia szkody objętej ubezpieczeniem, klient Benefii może zadzwonić do Centrum Zgłoszeniowego, w którym otrzyma wszystkie wskazówki dotyczące dalszego postępowania oraz formy i ilości wymaganych dokumentów. Sprawdź <a href="/benefia/zgloszenie-szkody">jak szybko i wygodnie zgłosić szkodę w towarzystwie Benefia</a>.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Opinie o Benefii">Poznaj opinie o towarzystwie Benefia</a></h2>

	<p>Podczas poszukiwania najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia, opinia o towarzystwie może mieć bardzo duże znaczenie. Nie powinna jednak ostatecznie wpływać na naszą decyzję o zakupie polisy. Jak wiadomo, każdy ubezpieczyciel ma swoich zwolenników i przeciwników, a skargi na jego działalność nie zawsze okazują się uzasadnione. Ciekawi jednak jesteśmy jaką renomę na rynku ubezpieczeń wypracowała sobie Benefia. Zobacz i napisz <a href="/benefia/opinie">opinię o towarzystwie Benefia</a>.</p>

<p><center><span><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/" class="guzikguzik">Oblicz OC / AC » </a></span></center></p><br />
<br />


	<h2><a name="Wypowiedz umowę ubezpieczenia">Wypowiedz ubezpieczenie OC zawarte w Benefii</a></h2>

	<p>Wypowiedzenie umowy OC wydaje się nam czasami bardzo skomplikowane, chociaż w rzeczywistości wystarczy poznać zaledwie kilka wskazówek, aby szybko i bezproblemowo złożyć do ubezpieczyciela właściwy dokument. Dowiedz się <a href="/benefia/wypowiedzenie-oc">jak przygotować i złożyć wypowiedzenie OC w Benefii</a>.<br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Dane kontaktowe">Dane kontaktowe Benefii</a></h2>

	<p><span class="caps">BENEFIA</span> Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group<br />
al. Jerozolimskie 162a,<br />
02-342 Warszawa<br />
tel: +48 22 544 14 30<br />
fax: +48 22 544 14 38<br />
e-mail: bok@benefia.pl<br />
Strona internetowa: <a href="http://www.benefia.pl" rel="nofollow">www.benefia.pl</a></p>

	<p>Siedziba firmy na mapie:</p>

	<p><iframe width="500" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://maps.google.pl/maps?f=q&amp;source=s_q&amp;hl=pl&amp;geocode=&amp;q=al.+Jerozolimskie+162a,+02-342+Warszawa&amp;aq=&amp;sll=52.258203,20.971107&amp;sspn=0.116212,0.338173&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Aleje+Jerozolimskie+162,+Warszawa,+mazowieckie&amp;t=m&amp;ll=52.214864,20.946894&amp;spn=0.018406,0.042915&amp;z=14&amp;iwloc=A&amp;output=embed"></iframe><br />
<small><a href="https://maps.google.pl/maps?f=q&amp;source=embed&amp;hl=pl&amp;geocode=&amp;q=al.+Jerozolimskie+162a,+02-342+Warszawa&amp;aq=&amp;sll=52.258203,20.971107&amp;sspn=0.116212,0.338173&amp;ie=UTF8&amp;hq=&amp;hnear=Aleje+Jerozolimskie+162,+Warszawa,+mazowieckie&amp;t=m&amp;ll=52.214864,20.946894&amp;spn=0.018406,0.042915&amp;z=14&amp;iwloc=A" style="color:#0000FF;text-align:left">Wyświetl większą mapę</a></small></p>',
 'excerpt' => '	<p><img width="165" style="margin-top: 10px; margin-right: 12px; margin-left: 5px; float:left;" alt="BENEFIA logo" src="/images2/logotypy/benefia.png" /><span class="caps">BENEFIA</span> Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group rozpoczęła działalność w 1999 roku i na przestrzeni kolejnych lat rozwijała się bardzo dynamicznie. Świadczy o tym zarówno zwiększająca się ilość zadowolonych klientów (do końca 2014 z jej oferty skorzystało ich ponad  330 tys.), jak i wiele nagród, którymi może się pochwalić. Ubezpieczenie OC to nie jedyny produkt proponowany przez spółkę. Towarzystwo oferuje także autocasco oraz szereg innych ubezpieczeń majątkowych.</p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => '',
 'meta_keywords' => '',
 'meta_title' => '',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => '',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego