Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
Jesteś tu: Strona główna » Link4

Link4 logoLink4 wpisał się do historii branży ubezpieczeniowej w Polsce jako pierwszy ubezpieczyciel, który sprzedawał polisy telefonicznie. Chociaż trudno dziś wyobrazić sobie rynek ubezpieczeń bez firm działających directowo (przez Internet lub telefon), w 2003 roku – gdy Link4 zadebiutował w Polsce – klienci podchodzili do nowego towarzystwa z dużą rezerwą. Po latach jego marka jest już bardzo rozpoznawalna i kojarzy się z prostym i szybkim ubezpieczeniem samochodu. Obecnie Link4 oferuje ubezpieczenie OC autocasco oraz szereg innych ubezpieczeń samochodowych. W Link4 zakupimy także polisę mieszkaniową oraz ubezpieczenie turystyczne.


Przejęcie Link4 przez PZU

W kwietniu 2014 roku rynek ubezpieczeń obiegła informacja o zakupie Link4 przez PZU. Równocześnie pojawiło się wiele spekulacji na temat dalszej przyszłości tego towarzystwa. Wielu obserwatorów rynku zastanawiało się czy Link4 pozostanie nadal w niezmienionej postaci, czy też pochłonie go “wielki moloch”, za który uważano PZU. Wrzesień tego samego roku przyniósł oczekiwaną odpowiedź: po oficjalnym przejęciu, Link 4 zostanie utrzymane jako oddzielna spółka. Zachowane także zostaną wszystkie procesy obsługowe i sprzedażowe. Co najważniejsze dla klientów – nikt nie zamierzał podnosić cen ubezpieczenia Link4 i zrównywać ich z (nie da się ukryć) wyższymi stawkami OC PZU. Nadal więc możemy cieszyć się tanim OC w Link4 OC, AC i pozostałych ubezpieczeń dobrowolnych.


Link 4 – OC z dodatkowym pakietem ubezpieczeń

Opisując ubezpieczenie OC Link4 moglibyśmy ograniczyć się do krótkiego stwierdzenia: jest obowiązkowe, a jego zasady działania regulowane są ustawą. Pominęlibyśmy jednak najważniejszy aspekt – cenę polisy. Towarzystwo Link 4 od początku swojej działalności usilnie dąży do tego, aby jego oferta była bardzo konkurencyjna w porównaniu z propozycjami pozostałych zakładów ubezpieczeń i doskonale sobie z tym radzi. Aby zachęcić swoich klientów do zakupu polisy Link4, OC oferuje się wraz z dodatkowymi, gratisowymi ubezpieczeniami w pakiecie. Zastąpiono także kod promocyjny Link4 wygodniejszą formą promocji – punktami PAYBACK, które klienci otrzymują za zakup polisy lub płacą nimi za OC.

Sprawdź, co zyskasz płacąc wyłącznie za obowiązkowe ubezpieczenie OC w Link4

Autocasco w Link4 – ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb

Ponieważ nawet doświadczony kierowca może być zaskoczony na drodze przez warunki atmosferyczne, inne poruszające się pojazdy czy własne zmęczenie – warto więc zabezpieczyć swój samochód, kupując polisę w Link4 z AC wypadkowym i kradzieżowym.

Nie każdy kierowca potrzebuje pełnej ochrony AC. Tym bardziej, jeżeli posiada on pojazd starszy (np. 8-letni). Koncentrując się na potrzebach takich klientów, Link4 proponuje “uszczuploną” wersję AC – Smart Casco. W dodatku, z bardzo korzystną ceną ubezpieczenia i ochroną zniżek.

Pamiętaj, że autocasco “rządzi się” innymi prawami. Tutaj nie działa ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, a każdy ubezpieczyciel sam wyznacza warunki ubezpieczenia. Lepiej więc przyjrzeć się ofercie Link 4 i OWU, skupiając się głównie na sposobie likwidacji szkody.

Sprawdź elastyczną ofertę ubezpieczenia AC w Link4 dopasowaną do Twoich potrzeb

Kalkulator AC i OC Link4 – dobry sposób na szybkie i tanie ubezpieczenie samochodu

Aby przeliczyć ofertę ubezpieczenia samochodu Link4, można skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. Kalkulator OC Link4 jest bardzo prosty, przejrzysty i rzeczywiście – w krótkim czasie pozwoli poznać ofertę AC i OC Link4. Niestety – wyliczenie składki niewiele pomoże. Wprawdzie kalkulator OC Link4 jest bez zarzutu, ale nie przedstawi porównania z innymi towarzystwami (do czego zresztą Link4 namawia w kampaniach reklamowych). Oczywiście można też wypełnić formularze na stronach innych firm ubezpieczeniowych, do znudzenia wpisując te same informacje o właścicielu, historii ubezpieczenia i aucie. Po paru godzinach poznamy ceny oferowane przez większość firm na polskim rynku. Tylko czy nie lepiej te kilka godzin spożytkować na coś bardziej ekscytującego niż “wklepywanie” danych pojazdu?
W rankomat.pl zebraliśmy w jednym formularzu pytania zadawane przez ubezpieczycieli, dzięki czemu wystarczy wypełnić jeden kwestionariusz, żeby poznać oferty kilkunastu towarzystw w tym oczywiście Link4.

Jak prezentuje się Link4 w porównaniu z innymi firmami? Czy dla wszystkich OC w Link4 okaże się najkorzystniejszym wyborem? Tego nie wiemy, ponieważ składki są liczone indywidualnie dla każdego kierowcy – może więc się okazać, że samochód lepiej ubezpieczyć w innej firmie. Dlatego radzimy porównać oferty, korzystając z naszego formularza, a następnie wybrać najlepszy (w przypadku OC – najtańszy) wariant ubezpieczenia.

Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego »Assistance, NNW, Kluczyki i Ubezpieczenie Szyb – dopasuj produkty Link4 do swoich potrzeb

Assistance w Link4 – skuteczna pomoc drogowa przez 24 godziny na dobę

Towarzystwo Link4 posiada w swojej ofercie szereg produktów dodatkowych, o które warto poszerzyć ochronę swojego samochodu. Cena takiego ubezpieczenia nie jest wygórowana, a poszczególne produkty łatwo dopasować do własnych wymogów. W ten sposób płaci się wyłącznie za taką ochronę, która jest nam potrzebna w ciągu całego okresu ubezpieczenia.
Zapoznaj się z propozycją Assistance w Link4 dla każdego kierowcy

NNW w Link4 wsparciem w najtrudniejszych chwilach

Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) jeszcze do niedawna nie cieszyło się zbyt wielką popularnością wśród kierowców. Być może dlatego, że większość towarzystw ubezpieczeniowych oferowała go ze zbyt niską sumą ubezpieczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że pokrzywdzona w wypadku osoba otrzymuje tylko określony w umowie procent od całej sumy ubezpieczenia, najistotniejszy jest wybór polisy NNW z jak najwyższą kwotą świadczenia.
Sprawdź jak wygląda oferta ubezpieczenia NNW w Link4

Kluczyki Plus w Link4 – jedyna taka oferta na rynku

Przedmiotem ubezpieczenia w tym niepowtarzalnym i co najważniejsze – tanim ubezpieczeniu Link4 są nie tylko kluczyki (które definiuje się jako każde fabryczne urządzenie uruchamiające silnik) ale także tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Umowę zawiera się równocześnie z zakupem AC i/lub OC w Link4. Ubezpieczyciel nie daje możliwości zakupienia ochrony Kluczyki Plus jako oddzielnego produktu.
Zakres ubezpieczenia obejmuje szkody powstałe na terenie Polski: kradzieżowe (włącznie z kradzieżą z rozbojem) oraz zagubienie dowodu rejestracyjnego.
Warunek uzyskania świadczenia: fakt wystąpienia szkody należy zgłosić do Link4 w ciągu 24 godzin od powzięcia o niej informacji oraz na Policję.
Likwidacja szkody w Link4 polega na pokryciu kosztów zakupu utraconego przedmiotu (do wartości sumy ubezpieczenia). Świadczenie przysługuje jeden raz w jednym okresie ochrony dla każdego zdarzenia.


Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego »


Ubezpieczenie Szyb w Link4 z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia

Do uszkodzenia szyb samochodowych może dojść zarówno w czasie kolizji, nieszczęśliwego wypadku, działania sił przyrody czy działania osób trzecich. Tymczasem ich wymiana lub naprawa jest nie tylko kosztowna, ale także ryzykowna (jeżeli zostanie przeprowadzona w nieprofesjonalnym warsztacie). Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie zakup produktu Link4 – Szyby 24. W odróżnieniu do podobnej ochrony oferowanej przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe, Link4 gwarantuje kompleksową pomoc w każdej z wymienionych sytuacji i jako pierwszy w Polsce – zapewnia również uzyskanie świadczenia po wypadku.

 • Umowę łączy się w Link4 z ubezpieczeniem OC i zawiera się na okres 12 miesięcy.
 • Link4 odpowiada za szkody szybowe powstałe w Polsce.
 • W ramach ubezpieczenia Szyby 24 Link4 pokrywa koszty naprawy lub wymiany szyby, przeprowadzonej w rekomendowanym przez siebie warsztacie (NordGlass). Uprawniony przedstawiciel towarzystwa decyduje o jej wymianie lub naprawie.
 • W umowie określa się sumę ubezpieczenia. Jeżeli koszty przekroczą wymienioną kwotę, ubezpieczony pokrywa różnicę.
 • Przy wymianie szyby przedniej wprowadza się udział własny, a jego wysokość określa się w umowie ubezpieczenia.
 • Link4 pokryje koszty parkingu strzeżonego (do 48 godzin i 500 złotych), jeżeli w dniu zgłoszenia szkody nie było możliwości jej naprawy lub wymiany.

Ubezpieczenie nieruchomości w Link4 – produkt „DOM” stworzony specjalnie dla Ciebie

Każdy z nas dba o swój dom i mieszkanie. W końcu jest to miejsce, do którego wraca się z ochotą nie tylko po męczącym dniu w pracy, ale także udanym wakacyjnym wypoczynku. Dlatego myśląc o ubezpieczeniu Link 4 nie można pominąć omówienia ubezpieczenia mieszkania i dobytku, zarówno w postaci wyposażenia jak i stałych elementów mieszkania.
Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu mieszkania i domu w Link4


Wybierasz się w podróż? – Sprawdź ubezpieczenie turystyczne w Link4

Nawet w podróży może przydarzyć nam się kłopotliwy “incydent”. Aby długo oczekiwany wyjazd na urlop lub bardzo ważna podróż służbowa nie zamieniły się w serię kosztownych wydatków, będących efektem pechowego zdarzenia, warto zabezpieczyć się, kupując polisę turystyczną. Ubezpieczenie turystyczne w Link4 można nie tylko zakupić za niską cenę, ale także otrzymać gratis podczas odnowienia OC lub AC.
Zobacz kiedy warto kupić ubezpieczenie turystyczne w Link4

Porównaj teraz najlepsze ubezpieczenia turystyczne »Link4 – opinie klientów są najlepszą wizytówką firmy

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Także opinie na jego temat są podzielone i niestety, nie ma idealnego sposobu na jednoznaczną jego ocenę. Dlatego uważamy, że najlepszymi doradcami są sami klienci Link4, którzy poznali towarzystwo “od środka”.

Zastanawiacie się nad zakupem polisy w towarzystwie Link4? Poznajcie opinie o Link4 bezpośrednio od jego klientów. Zobaczcie także co przedstawia raport Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg dotyczących tego ubezpieczyciela.

Zgłoś szkodę w Link4

Nawet najmniejsza kolizja na drodze jest dla nas kłopotliwa i stresująca. Każdy z nas zastanawia się wtedy jak szybko i skutecznie porozumieć się z ubezpieczycielem i naprawić szkodę. Szybka reakcja, konkretne wskazówki i możliwość załatwienia sprawy bez zbędnych formalności jest wtedy z pewnością mile widziana.
Dowiedz się, jak zgłosić szkodę w Link4

Wypowiedz ubezpieczenie OC Link4

Zanim omówimy wypowiedzenie umowy OC Link4 podkreślimy, że zawsze, gdy kończy się dotychczasowe ubezpieczenie warto sprawdzić oferty innych towarzystw. Oferta odnowieniowa naszego towarzystwa może być bardzo atrakcyjna, ale nie mamy pewności, że na rynku ubezpieczeniowym nie czeka na nas jeszcze korzystniejsza propozycja innego ubezpieczyciela.
Przeczytaj w jaki sposób złożyć wypowiedzenie umowy OC Link4


Dane teleadresowe Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Strona internetowa: www.link4.pl

Siedziba firmy na mapie:


Wyświetl większą mapę

rankRating: 1
array (
 'thisid' => '404',
 'posted' => '1421928473',
 'expires' => NULL,
 'modified' => '1438073379',
 'annotate' => '0',
 'comments_invite' => '',
 'authorid' => 'radek',
 'title' => 'Link4 – ubezpieczenie OC i AC kupione u specjalisty w ubezpieczeniach direct ',
 'url_title' => 'link4',
 'description' => '',
 'category1' => 'mainarticle',
 'category2' => '',
 'section' => 'link4',
 'keywords' => '',
 'article_image' => '',
 'comments_count' => '0',
 'body' => '	<p><div class=""><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac" class="guzikguzik">Oblicz OC / AC » </a></div><br />
</p>

	<h3>Przejęcie Link4 przez <span class="caps">PZU</span></h3>

	<p><p>W kwietniu 2014 roku rynek ubezpieczeń obiegła informacja o zakupie Link4 przez <a href="/pzu"><span class="caps">PZU</span></a>. Równocześnie pojawiło się wiele spekulacji na temat dalszej przyszłości tego towarzystwa. Wielu obserwatorów rynku zastanawiało się czy Link4 pozostanie nadal w niezmienionej postaci, czy też pochłonie go &#8220;wielki moloch&#8221;, za który uważano <span class="caps">PZU</span>. Wrzesień tego samego roku przyniósł oczekiwaną odpowiedź: po oficjalnym przejęciu, Link 4 zostanie utrzymane jako oddzielna spółka. Zachowane także zostaną wszystkie procesy obsługowe i sprzedażowe. Co najważniejsze dla klientów &#8211; nikt nie zamierzał podnosić cen ubezpieczenia Link4 i zrównywać ich z (nie da się ukryć) wyższymi stawkami OC <span class="caps">PZU</span>. Nadal więc możemy cieszyć się <a href="/tanie-oc">tanim OC</a> w Link4 OC, AC i pozostałych ubezpieczeń dobrowolnych.</p><br />
</p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie OC">Link 4 – OC z dodatkowym pakietem ubezpieczeń</a></h2>

<p>Opisując ubezpieczenie OC Link4 moglibyśmy ograniczyć się do krótkiego stwierdzenia: jest obowiązkowe, a jego zasady działania regulowane są ustawą. Pominęlibyśmy jednak najważniejszy aspekt &#8211; cenę polisy. Towarzystwo Link 4 od początku swojej działalności usilnie dąży do tego, aby jego oferta była bardzo konkurencyjna w porównaniu z propozycjami pozostałych zakładów ubezpieczeń i doskonale sobie z tym radzi. Aby zachęcić swoich klientów do zakupu polisy Link4, OC oferuje się wraz z dodatkowymi, gratisowymi ubezpieczeniami w pakiecie. Zastąpiono także kod promocyjny Link4 wygodniejszą formą promocji &#8211; punktami <span class="caps">PAYBACK</span>, które klienci otrzymują za zakup polisy lub płacą nimi za OC.</p>

	<p>Sprawdź, co zyskasz płacąc wyłącznie za obowiązkowe <a href="/link4/ubezpieczenie-oc">ubezpieczenie OC w Link4</a><br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie autocasco">Autocasco w Link4 – ubezpieczenie dopasowane do Twoich potrzeb</a></h2>

	<p>Ponieważ nawet doświadczony kierowca może być zaskoczony na drodze przez warunki atmosferyczne, inne poruszające się pojazdy czy własne zmęczenie – warto więc zabezpieczyć swój samochód, kupując polisę w Link4 z AC wypadkowym i kradzieżowym. </p>

	<p>Nie każdy kierowca potrzebuje pełnej ochrony AC. Tym bardziej, jeżeli posiada on pojazd starszy (np. 8-letni). Koncentrując się na potrzebach takich klientów, Link4 proponuje &#8220;uszczuploną&#8221; wersję AC &#8211; <b>Smart Casco. W dodatku, z bardzo korzystną ceną ubezpieczenia i ochroną zniżek</b>.</p>

	<p>Pamiętaj, że autocasco &#8220;rządzi się&#8221; innymi prawami. Tutaj nie działa ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych, a każdy ubezpieczyciel sam wyznacza warunki ubezpieczenia. Lepiej więc przyjrzeć się ofercie Link 4 i <span class="caps">OWU</span>, skupiając się głównie na sposobie likwidacji szkody.</p>

	<p>Sprawdź elastyczną ofertę <a href="/link4/ubezpieczenie-ac">ubezpieczenia AC w Link4</a> dopasowaną do Twoich potrzeb <br />
<br />
</p>

	<h2><a name="Kalkulator AC i OC Link4">Kalkulator AC i OC Link4 &#8211; dobry sposób na szybkie i tanie ubezpieczenie samochodu</a></h2>

	<p>Aby przeliczyć ofertę ubezpieczenia samochodu Link4, można skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. Kalkulator OC Link4 jest bardzo prosty, przejrzysty i rzeczywiście &#8211; w krótkim czasie pozwoli poznać ofertę AC i OC Link4. Niestety &#8211; wyliczenie składki niewiele pomoże. Wprawdzie kalkulator OC Link4 jest bez zarzutu, ale nie przedstawi porównania z innymi towarzystwami (do czego zresztą Link4 namawia w kampaniach reklamowych). Oczywiście można też wypełnić formularze na stronach innych firm ubezpieczeniowych, do znudzenia wpisując te same informacje o właścicielu, historii ubezpieczenia i aucie. Po paru godzinach poznamy ceny oferowane przez większość firm na polskim rynku. Tylko czy nie lepiej te kilka godzin spożytkować na coś bardziej ekscytującego niż &#8220;wklepywanie&#8221; danych pojazdu?<br />
W rankomat.pl zebraliśmy w jednym formularzu pytania zadawane przez ubezpieczycieli, dzięki czemu wystarczy wypełnić jeden kwestionariusz, żeby poznać oferty kilkunastu towarzystw w tym oczywiście Link4.</p>

	<p>Jak prezentuje się Link4 w porównaniu z innymi firmami? Czy dla wszystkich OC w Link4 okaże się najkorzystniejszym wyborem? Tego nie wiemy, ponieważ składki są liczone indywidualnie dla każdego kierowcy – może więc się okazać, że samochód lepiej ubezpieczyć w innej firmie. Dlatego radzimy porównać oferty, korzystając z naszego formularza, a następnie wybrać najlepszy (w przypadku OC – najtańszy) wariant ubezpieczenia.</p>

<p><span><a href="/kalkulator-oc-ac/dane-samochodu.html" class="guzikguzik">Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego » </a></span></p>

	<p></br></br></p>

	<h2><a name="Assistance, NNW, Kluczyki i Ubezpieczenie Szyb">Assistance, <span class="caps">NNW</span>, Kluczyki i Ubezpieczenie Szyb – dopasuj produkty Link4 do swoich potrzeb</a></h2>

	<h3>Assistance w Link4 &#8211; skuteczna pomoc drogowa przez 24 godziny na dobę</h3>

	<p>Towarzystwo Link4 posiada w swojej ofercie szereg produktów dodatkowych, o które warto poszerzyć ochronę swojego samochodu. Cena takiego ubezpieczenia nie jest wygórowana, a poszczególne produkty łatwo dopasować do własnych wymogów. W ten sposób płaci się wyłącznie za taką ochronę, która jest nam potrzebna w ciągu całego okresu ubezpieczenia. <br />
<a href="/link4/assistance">Zapoznaj się z propozycją Assistance w Link4 dla każdego kierowcy</a></p>

	<h3><span class="caps">NNW</span> w Link4 wsparciem w najtrudniejszych chwilach</h3>

	<p>Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (<span class="caps">NNW</span>) jeszcze do niedawna nie cieszyło się zbyt wielką popularnością wśród kierowców. Być może dlatego, że większość towarzystw ubezpieczeniowych oferowała go ze zbyt niską sumą ubezpieczenia. Biorąc pod uwagę fakt, że pokrzywdzona w wypadku osoba otrzymuje tylko określony w umowie procent od całej sumy ubezpieczenia, najistotniejszy jest wybór polisy <span class="caps">NNW</span> z jak najwyższą kwotą świadczenia. <br />

<a href="/link4/ubezpieczenie-nnw">Sprawdź jak wygląda oferta ubezpieczenia <span class="caps">NNW</span> w Link4</a></p>

	<h3>Kluczyki Plus w Link4 &#8211; jedyna taka oferta na rynku</h3>

	<p><b>Przedmiotem ubezpieczenia</b> w tym niepowtarzalnym i co najważniejsze &#8211; tanim ubezpieczeniu Link4 są nie tylko kluczyki (które definiuje się jako każde fabryczne urządzenie uruchamiające silnik) ale także tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Umowę zawiera się równocześnie z zakupem AC i/lub OC w Link4. Ubezpieczyciel nie daje możliwości zakupienia ochrony Kluczyki Plus jako oddzielnego produktu.<br />
<b>Zakres ubezpieczenia</b> obejmuje szkody powstałe na terenie Polski: kradzieżowe (włącznie z kradzieżą z rozbojem) oraz zagubienie dowodu rejestracyjnego.<br />
<b>Warunek uzyskania świadczenia:</b> fakt wystąpienia szkody należy zgłosić do Link4 w ciągu 24 godzin od powzięcia o niej informacji oraz na Policję.<br />
<b>Likwidacja szkody</b> w Link4 polega na pokryciu kosztów zakupu utraconego przedmiotu (do wartości sumy ubezpieczenia). Świadczenie przysługuje jeden raz w jednym okresie ochrony dla każdego zdarzenia.</p>

	<p></br></p>

<p><span><a href="https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac" class="guzikguzik">Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego » </a></span></p>

	<p></br></p>

	<h3>Ubezpieczenie Szyb w Link4 z rozszerzonym zakresem ubezpieczenia</h3>

	<p>Do uszkodzenia szyb samochodowych może dojść zarówno w czasie kolizji, nieszczęśliwego wypadku, działania sił przyrody czy działania osób trzecich. Tymczasem ich wymiana lub naprawa jest nie tylko kosztowna, ale także ryzykowna (jeżeli zostanie przeprowadzona w nieprofesjonalnym warsztacie). Dlatego świetnym rozwiązaniem będzie zakup produktu Link4 &#8211; <b>Szyby 24</b>. W odróżnieniu do podobnej ochrony oferowanej przez inne towarzystwa ubezpieczeniowe, Link4 gwarantuje kompleksową pomoc w każdej z wymienionych sytuacji i jako pierwszy w Polsce &#8211; zapewnia również uzyskanie świadczenia po wypadku.</p>

	<p><ul><li>Umowę łączy się w Link4 z ubezpieczeniem OC i zawiera się na okres 12 miesięcy.</li><li>Link4 odpowiada za szkody szybowe powstałe w Polsce.</li><li>W ramach ubezpieczenia Szyby 24 Link4 pokrywa koszty naprawy lub wymiany szyby, przeprowadzonej w rekomendowanym przez siebie warsztacie (NordGlass). Uprawniony przedstawiciel towarzystwa decyduje o jej wymianie lub naprawie.</li><li>W umowie określa się sumę ubezpieczenia. Jeżeli koszty przekroczą wymienioną kwotę, ubezpieczony pokrywa różnicę.</li><li>Przy wymianie szyby przedniej wprowadza się udział własny, a jego wysokość określa się w umowie ubezpieczenia.</li><li>Link4 pokryje koszty parkingu strzeżonego (do 48 godzin i 500 złotych), jeżeli w dniu zgłoszenia szkody nie było możliwości jej naprawy lub wymiany.</li></ul></br></p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie nieruchomości">Ubezpieczenie nieruchomości w Link4 – produkt „DOM” stworzony specjalnie dla Ciebie</a></h2>

	<p>Każdy z nas dba o swój dom i mieszkanie. W końcu jest to miejsce, do którego wraca się z ochotą nie tylko po męczącym dniu w pracy, ale także udanym wakacyjnym wypoczynku. Dlatego myśląc o ubezpieczeniu Link 4 nie można pominąć omówienia ubezpieczenia mieszkania i dobytku, zarówno w postaci wyposażenia jak i stałych elementów mieszkania. <br />
Dowiedz się więcej o <a href="/link4/ubezpieczenie-mieszkania">ubezpieczeniu mieszkania i domu w Link4</a></p>

	<p></br></p>

	<h2><a name="Ubezpieczenie turystyczne">Wybierasz się w podróż? – Sprawdź ubezpieczenie turystyczne w Link4</a></h2>

	<p>Nawet w podróży może przydarzyć nam się kłopotliwy “incydent”. Aby długo oczekiwany wyjazd na urlop lub bardzo ważna podróż służbowa nie zamieniły się w serię kosztownych wydatków, będących efektem pechowego zdarzenia, warto zabezpieczyć się, kupując polisę turystyczną. Ubezpieczenie turystyczne w Link4 można nie tylko zakupić za niską cenę, ale także otrzymać gratis podczas odnowienia OC lub AC. <br />
Zobacz kiedy warto kupić <a href="/link4/ubezpieczenie-turystyczne">ubezpieczenie turystyczne w Link4</a></b></p>

	<p><p><a href="/ubezpieczenie-podrozne/" class="guzikguzik">Porównaj teraz najlepsze ubezpieczenia turystyczne » </a><p><br />
</br></p>

	<h2><a name="Link4-opinie">Link4 &#8211; opinie klientów są najlepszą wizytówką firmy</a></h2>

	<p>Każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Także opinie na jego temat są podzielone i niestety, nie ma idealnego sposobu na jednoznaczną jego ocenę. Dlatego uważamy, że najlepszymi doradcami są sami klienci Link4, którzy poznali towarzystwo &#8220;od środka&#8221;. <br />
</p>

	<p>Zastanawiacie się nad zakupem polisy w towarzystwie Link4? Poznajcie <a href="/link4/opinie">opinie o Link4</a> bezpośrednio od jego klientów. Zobaczcie także co przedstawia raport Rzecznika Ubezpieczonych w sprawie skarg dotyczących tego ubezpieczyciela.<br />
</br></p>

	<h2><a name="Zgłoś szkodę">Zgłoś szkodę w Link4</a></h2>

	<p>Nawet najmniejsza kolizja na drodze jest dla nas kłopotliwa i stresująca. Każdy z nas zastanawia się wtedy jak szybko i skutecznie porozumieć się z ubezpieczycielem i naprawić szkodę. Szybka reakcja, konkretne wskazówki i możliwość załatwienia sprawy bez zbędnych formalności jest wtedy z pewnością mile widziana. <br />
<a href="/link4/zgloszenie-szkody">Dowiedz się, jak zgłosić szkodę w Link4</a><br />
</br></p>

	<h2><a name="Wypowiedz ubezpieczenie">Wypowiedz ubezpieczenie OC Link4</a></h2>

	<p>Zanim omówimy wypowiedzenie umowy OC Link4 podkreślimy, że zawsze, gdy kończy się dotychczasowe ubezpieczenie warto sprawdzić oferty innych towarzystw. Oferta odnowieniowa naszego towarzystwa może być bardzo atrakcyjna, ale nie mamy pewności, że na rynku ubezpieczeniowym nie czeka na nas jeszcze korzystniejsza propozycja innego ubezpieczyciela.<br />
<a href="/link4/wypowiedzenie-oc">Przeczytaj w jaki sposób złożyć wypowiedzenie umowy OC Link4</a></p>

	<p></br></p>

	<h2><a name="Dane teleadresowe">Dane teleadresowe Link4</a></h2>

	<p>Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna<br />
ul. Postępu 15<br />
02-676 Warszawa</p>

	<p>Strona internetowa: <a href="http://link4.pl/">www.link4.pl</a></p>

	<p>Siedziba firmy na mapie:</p>

	<p><iframe width="500" height="350" frameborder="0" scrolling="no" marginheight="0" marginwidth="0" src="https://mapy.google.pl/maps?f=q&amp;source=s_q&amp;hl=pl&amp;geocode=&amp;q=link4&amp;aq=&amp;sll=52.025459,19.204102&amp;sspn=9.266214,23.269043&amp;vpsrc=6&amp;ie=UTF8&amp;hq=link4&amp;hnear=&amp;t=m&amp;cid=272193940815071389&amp;ll=52.194982,21.003284&amp;spn=0.036829,0.085831&amp;z=13&amp;iwloc=A&amp;output=embed"></iframe><br />
<small><a href="https://mapy.google.pl/maps?f=q&amp;source=embed&amp;hl=pl&amp;geocode=&amp;q=link4&amp;aq=&amp;sll=52.025459,19.204102&amp;sspn=9.266214,23.269043&amp;vpsrc=6&amp;ie=UTF8&amp;hq=link4&amp;hnear=&amp;t=m&amp;cid=272193940815071389&amp;ll=52.194982,21.003284&amp;spn=0.036829,0.085831&amp;z=13&amp;iwloc=A" style="color:#0000FF;text-align:left">Wyświetl większą mapę</a></small></p>',
 'excerpt' => '	<p><img width="120" style="margin-top: -1px; margin-right: 12px; margin-left: 5px; float:left;" alt="Link4 logo" src="/pub/finanse/new_hp/images/logo_tu/5.png" />Link4 wpisał się do historii branży ubezpieczeniowej w Polsce jako pierwszy ubezpieczyciel, który sprzedawał polisy telefonicznie. Chociaż trudno dziś wyobrazić sobie rynek ubezpieczeń bez firm działających directowo (przez Internet lub telefon), w 2003 roku – gdy Link4 zadebiutował w Polsce – klienci podchodzili do nowego towarzystwa z dużą rezerwą. Po latach jego marka jest już bardzo rozpoznawalna i kojarzy się z prostym i szybkim ubezpieczeniem samochodu. Obecnie Link4 oferuje ubezpieczenie OC autocasco oraz szereg innych ubezpieczeń samochodowych. W Link4 zakupimy także polisę mieszkaniową oraz ubezpieczenie turystyczne.</p>',
 'override_form' => '',
 'status' => '4',
 'meta_desc' => '',
 'meta_keywords' => '',
 'meta_title' => '',
 'inny_tytul_w_lewym_menu' => '',
 'bez_prawej_ramki' => '',
 'zdjcie_artykulu' => '',
 'linia biznesowa ' => '',
 'is_first' => true,
 'is_last' => true,
)
Array ( [1] => aviva [2] => axa [3] => benefia [4] => compensa [5] => generali [6] => gothaer [7] => hdi [8] => hestia [9] => interrisk [10] => liberty-ubezpieczenia [11] => link4 [12] => mtu [13] => pocztowy [14] => proama [15] => pzu [16] => tuw [17] => tuw-pocztowe [18] => warta [19] => you-can-drive [20] => allianz )
Ocena: ( głosów)
logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego