Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
Link4

Link4 – ubezpieczenie OC i AC kupione u specjalisty w ubezpieczeniach direct

Towarzystwo LINK4 zadebiutowało w Polsce w 2003 roku, jako pierwszy ubezpieczyciel sprzedający polisy w modelu direct (przez telefon i Internet). Dziś LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce, a sama marka jest rozpoznawalna i szanowana przez klientów.  

Na początku swojej działalności oferta Link4 ograniczała się tylko do podstawowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Dziś, obok zakupu ubezpieczenia OC, autocasco oraz szeregu innych ubezpieczeń samochodowych, towarzystwo umożliwia nabycie polisy mieszkaniowej oraz ubezpieczeń turystycznych.

Link4 doskonali swoje usługi i dba o to, aby standardy obsługi Klienta były dostosowane do norm obowiązujących na całym świecie. W 2010 towarzystwo zmieniło także swój wygląd zewnętrzny: kształt logo oraz firmową kolorystykę.

Zaawansowana technologia Link4 zapewnia 24-godzinny dostęp do usług z dowolnego miejsca w kraju. Dzięki temu Klienci mogą nie tylko łatwo ubezpieczyć swoje samochody, ale również otrzymać natychmiastową pomoc w razie wypadku. Proces likwidacji szkód również został skrócony do niezbędnego minimum. Zdarzenie ubezpieczeniowe można zgłosić do Link4 telefonicznie lub online, przy czym pomoc assistance udzielana jest przez całą dobę.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

LINK4 oferuje konkurencyjne ceny ubezpieczeń samochodowych. W ofercie dostępne jest OC oraz polisy dodatkowe.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Ubezpieczenie turystyczne w Link4 można kupić w korzystnej cenie lub otrzymać za darmo podczas odnowienia OC lub AC. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Ubezpieczenie “DOM” w Link4 to gwarancja ochrony całego mienia - domu, mieszkania, budynku w budowie, a także wyposażenia. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Link4

Towarzystwo Link4 jest niewątpliwie pionierem i liderem ubezpieczeń komunikacyjnych direct w Polsce. Korzystna cenowo oferta, prosty przekaz dotyczący sprzedawanych produktów oraz odpowiednie podejście do klienta zostało w ostatnich latach niejednokrotnie docenione - Link4 jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. A co o tej firmie sądzą klienci?

Jeżeli dojdzie do szkody samochodowej najlepiej skontaktować się z Link4 jak najszybciej. Wystarczy zadzwonić z miejsca zdarzenia i podać odpowiednie informacje. W sprawach mniej pilnych zdarzenie można także zgłosić w ciągu 24 godzin przez Internet.

Towarzystwo Link4 preferuje wypowiedzenie umowy OC za pośrednictwem Internetu. W tym celu powstał specjalny formularz kontaktowy online. Dokument możesz dostarczyć także do ubezpieczyciela tradycyjną drogą. Zanim go jednak przekażesz, poznaj przepisy dotyczące zakończenia umowy ubezpieczeniowej.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w Link4 zapewnia finansowe wsparcie dla kierowcy, pasażerów ubezpieczonego pojazdu lub ich bliskich w przypadku doznania przez nich trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. Towarzystwo wspiera również poszkodowanych podczas hospitalizacji.

W ramach obowiązkowego OC w Link4 klient zyskuje gwarancję pokrycia przez ubezpieczyciela szkód osobowych i majątkowych, wyrządzonych przez kierującego ubezpieczonym pojazdem. Towarzystwo nie skoncentrowało się jednak wyłącznie na podstawowej ofercie samego ubezpieczenia OC. W cenie OC klient Link4 może otrzymać szereg dodatkowych usług.

Inne ubezpieczenia w Link4

Ubezpieczenie “DOM” w Link4 to gwarancja ochrony całego mienia. Przedmiotem ubezpieczenia jest nie tylko mieszkanie i dom jednorodzinny, ale także jego wyposażenie obejmujące zarówno ruchomości domowe (np. przedmioty codziennego użytku, sprzęt, rzeczy osobiste) jak i elementy stałe (trwale zamontowane w mieszkaniu lub w domu).

Sprawdź opinie o Link4 i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Link4 na
2,21
Opinie o Link4
Dane teleadresowe Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Strona internetowa:
https://www.link4.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego