Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skorzystaj z pomocy naszego Agenta
Link4

Link4 – ubezpieczenie OC i AC kupione u specjalisty w ubezpieczeniach direct

Towarzystwo LINK4 zadebiutowało w Polsce w 2003 roku, jako pierwszy ubezpieczyciel sprzedający polisy w modelu direct (przez telefon i Internet). Dziś LINK4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce, a sama marka jest rozpoznawalna i szanowana przez klientów.  

Obecnie Link4 oferuje ubezpieczenia OC, autocasco oraz szereg innych ubezpieczeń samochodowych. W Link4 istnieje także możliwość zakupu polisy mieszkaniowej oraz ubezpieczeń turystycznych.

Ubezpieczenie samochodu

auto2

LINK4 oferuje konkurencyjne ceny ubezpieczeń samochodowych. W ofercie dostępne jest OC oraz polisy dodatkowe.

Porównaj ceny

Ubezpieczenie podróżne

samolot

Ubezpieczenie turystyczne w Link4 można kupić w korzystnej cenie lub otrzymać za darmo podczas odnowienia OC lub AC. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenie nieruchomości

domy2

Ubezpieczenie “DOM” w Link4 to gwarancja ochrony całego mienia - domu, mieszkania, budynku w budowie, a także wyposażenia. 

Porównaj ceny

Ubezpieczenia samochodowe w Link4

Podejmując próbę oceny zadowolenia klientów z usług towarzystwa ubezpieczeniowego, można w pewnym stopniu opierać się na raporcie Rzecznika Finansowego. Prezentuje on informacje dotyczące skarg na działalność zakładu ubezpieczeń oraz sporów sądowych z jego udziałem. Jakim wynikiem może pochwalić się Link4?

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w Link4 zapewnia wypłatę świadczenia w przypadku śmierci, uszkodzenia ciała i trwałego uszczerbku na zdrowiu zarówno kierowcy jak i pasażerów.

Inne ubezpieczenia w Link4

Ubezpieczenie turystyczne w Link4 obejmuje wszystkie kraje świata (bez dopłat za region). Co bardzo interesujące – ochronę Podróże 24 dla jednej osoby, na 7 dni otrzymamy gratis, odnawiając polisę OC lub AC w Link4. Przy tym wariancie ubezpieczenia nawet amatorzy narciarstwa i snowboardu nie ponoszą dodatkowych kosztów.

Ubezpieczenie “DOM” w Link4 to gwarancja ochrony całego mienia. Przedmiotem ubezpieczenia jest tutaj nie tylko mieszkanie i dom jednorodzinny, ale także jego wyposażenie obejmujące zarówno ruchomości domowe (np. przedmioty codziennego użytku, sprzęt, rzeczy osobiste) jak i elementy stałe (te trwale zamontowane w mieszkaniu lub w domu).

Sprawdź opinie o Link4 i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają Link4 na
3,18
Opinie o Link4
Dane teleadresowe Link4

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Strona internetowa:
https://www.link4.pl

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego