Nasi Klienci oceniają Link4 na
2,27
Zostaw opinię

Jeżeli dojdzie do szkody samochodowej najlepiej skontaktować się z Link4 najszybciej jak to możliwe. Wystarczy zadzwonić z miejsca zdarzenia i podać odpowiednie informacje. 

Porównaj ceny ubezpieczenia samochodowego »

Jeśli chcesz zgłosić szkodę w Link4, zadzwoń pod nr tel. 22 444 44 44 i podaj następujące dane:

  • imię inazwisko,
  • numer rejestracyjny pojazdu.

Podczas rozmowy szkoda zostanie zarejestrowana, a poszkodowany otrzyma poradę dotyczącą ścieżki jej likwidacji. Konsultant Link4 ustali także czy będzie potrzebna pomoc drogowa. Jeśli pojazd nie nadaje się do dalszej jazdy, zostanie odholowany w ramach Programu Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony (pomoc udzielana jest przez 24 godziny na dobę).

W przypadku braku możliwości natychmiastowego kontaktu z Link4 zdarzenie należy zgłosić w ciągu 24 godzin od jego wystąpienia.

Wzór właściwego oświadczenia o zdarzeniu drogowym można pobrać z tej strony. Rejestracja szkody w Link4 odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:30 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00

Dalsza procedura w Link4 po zgłoszeniu szkody

W terminie 2 dni od zgłoszenia rzeczoznawca Link4 skontaktuje się z poszkodowanym i uzgodni dogodny termin oględzin pojazdu. W czasie wizyty zgromadzi także niezbędną dokumentację. Zgodnie z jego raportem zostanie sporządzona kalkulacja kosztów naprawy.