Nasi Klienci oceniają Link4 na
4,22
Zostaw opinię

Próbując ocenić towarzystwo ubezpieczeniowe można w pewnym stopniu opierać się na raporcie Rzecznika Ubezpieczonych i ilości otrzymanych skarg od klientów wybranej firmy. Jak jest w przypadku Link4?

Porównaj ceny Link4

Na Link4, w okresie III kwartałów 2014, roku wpłynęło do Rzecznika Ubezpieczonych 185 skarg od jego klientów, w tym aż 172 skargi odnosiły się do ubezpieczeń komunikacyjnych. Jest to wprawdzie tylko 2,15% ogólnej liczby skarg (czyli na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo optymistycznie),ale nasz sondaż byłby niepełny, bez porównania z pozostałymi zakładami ubezpieczeń.

Pamiętaj: Od opinii o firmie bardziej liczy się jej oferta

Link4 ma 1,5% udziału w rynku, stosunek skarg do udziału wynosi więc ponad 123 skargi. Tymczasem średnia dla wszystkich towarzystw ujętych w raporcie Rzecznika Ubezpieczonych to 75 skarg, przypadających na jeden punkt procentowy udziału w rynku.Zatem wynik towarzystwa Link4 mocno odbiega od średniej. Niestety - na niekorzyść towarzystwa.
Powyższy sondaż nie jest nadal doskonały. Musimy bowiem brać pod uwagę, że nie wszystkie otrzymane przez Rzecznika skargi zostaną rozpatrzone pozytywnie dla klientów towarzystwa.

Wolimy na Waszych ocenach opierać opinie o Link4. Prosimy więc o uwagi na temat działalności towarzystwa. Jak według Was wygląda obsługa klienta w Link4, czy cena polisy OC jest rzeczywiście atrakcyjna, a AC - adekwatna do sposobu likwidacji szkody. Czy kontakt z Link4 jest faktycznie bezproblemowy, a konsultanci w pełni profesjonalni?

Wasze opinie o Link4 są dla nas najcenniejsze. Podzielcie się z innymi swoimi doświadczeniami.