Nasi Klienci oceniają Link4 na
2,27
Zostaw opinię

Oprócz omawianej wraz z ubezpieczeniem OC w Link4 pomocy drogowej – Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony, ubezpieczyciel posiada w swojej ofercie bardziej rozbudowaną wersję ubezpieczenia.

Porównaj ceny OC z Assistance »

Dwa kolejne produkty Auto Assistance i Auto Assistance Plus Link4 zostały docenione nie tylko przez klientów towarzystwa, ale otrzymały w 2012 roku Order Finansowy w kategorii Ubezpieczeń Komunikacyjnych od Home&Market.

Auto Assistance

Ubezpieczenie Link4 Auto Assistance zapewnia wsparcie dla kierowcy po nieprzewidzianym unieruchomieniu pojazdu na drodze nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Ponadto, ochrona ubezpieczeniowa gwarantuje pomoc techniczną po wypadku, awarii, uszkodzenia, kradzieży i akcie wandalizmu, a do najistotniejszych świadczeń należy:

  • naprawa na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu z miejsca zdarzenia do miejsca wskazanego przez ubezpieczonego (limit 100 km),
  • dostarczenie paliwa, wymiana koła, pomoc po zniszczeniu lub utracie kluczyków i rozładowaniu akumulatora,
  • pokrycie kosztów parkingu strzeżonego (z limitem do 3 dni),
  • opieka nad zwierzęciem (warunek: kierowca został przewieziony po wypadku do szpitala),
  • gdy do zdarzenia doszło powyżej 20 km od miejsca zamieszkania – do wyboru: opłata za nocleg w hotelu albo transport do miejsca docelowego lub miejsca zamieszkania,
  • po kradzieży lub wypadku – samochód zastępczy do 7 dni (nie dłużej niż na czas naprawy).

Auto Assistance Plus Link4

Pomoc drogowa Auto Assistance Plus Link4 zawiera wszystkie wymienione wcześniej składniki ochrony oraz dodatkową pomoc gwarantowaną (np. opiekę nad dziećmi, kierowcę zastępczego, pomoc psychologa) i powiększone limity na niektóre świadczenia.

Sprawdź jak pomoc drogowa assistance (Ass) Link4 wypada w porównaniu ze składkami proponowanymi przez innych ubezpieczycieli.

Decyzja o wyborze konkretnego zakresu Assistance w Link4 należy do klienta i z pewnością będzie uwarunkowana jego potrzebami. Dlatego tak istotne jest zapoznanie się zLink4 OWU Assistance, zawierającym dokładny opis świadczeń, jeszcze przed podpisaniem umowy.