Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Agentów.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 463 80 50
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
sob.9.00 - 15.00
Zadzwoń22 417 11 40
Życie
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 17:00
Zadzwoń71 736 75 55
Kontakt
Skorzystaj z pomocy naszego Agenta
Aviva
Concordia Ubezpieczenia
Link4
MTU
Proama
Warta
Aviva
Concordia Ubezpieczenia
Link4
MTU
Proama
Warta

3 kroki do zakupu dobrego ubezpieczenia nieruchomości

Wypełnij formularz

Wprowadź do formularza wszystkie niezbędne informacje. Na ich podstawie współpracujące z nami towarzystwa obliczą wysokości składki i prześlą gotowe oferty ubezpieczenia.

Porównaj oferty

Po otrzymaniu propozycji poszczególnych towarzystw, porównaj je ze sobą. Dokładnie sprawdź zakres i cenę interesujących Cię ofert. Zwróć uwagę na sumę ubezpieczenia.

Kup polisę

Uzupełnij dokładnie pozostałe dane. Opłać składkę, wybierając dowolną metodę płatności internetowej. Wszystkie formalności zajmą Ci nie więcej niż kilka minut. 

Współpracujemy z wiodącymi Ubezpieczycielami

AvivaConcordia UbezpieczeniaLink4MTUProamaWarta

Dlaczego warto porównać ceny i kupić ubezpieczenie nieruchomości w Rankomat?

Oszczędzanie pieniędzy
Oszczędność pieniędzy. Wyświetlone oferty przedstawiają cenę i zakres  poszczególnych ubezpieczeń domu lub mieszkania. Dzięki temu możesz wybrać optymalną dla siebie polisę
w najkorzystniejszej cenie.
Oszczędność czasu
Oszczędność czasu. Porównanie ofert zajmuje tylko 3 minuty. Raz wprowadzone przez Ciebie dane, zostają zapamiętane przez serwis. Jeśli postanowisz wrócić do kalkulacji, nie musisz uzupełniać formularza ponownie.
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo. Przekazanie nam danych osobowych jest całkowicie dobrowolne. Udostępniamy je wyłącznie współpracującym z nami towarzystwom, dopiero po wyrażeniu przez Ciebie zgody. 
Pełne wsparcie
Wsparcie specjalistów. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów w dziedzinie ubezpieczeń. Na każdym etapie wyboru ubezpieczenia nieruchomości możesz więc liczyć na pomoc profesjonalnych doradców.
Brak ryzyka w Rankomat
Ochrona konsumenta. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta masz prawo odstąpić od umowy w ciągu 30 dni  bez podania przyczyny. 

Co musisz wiedzieć
o ubezpieczeniach nieruchomości?

 • Czym kierować się  przy wyborze ubezpieczenia nieruchomości?

  W przypadku ubezpieczenia nieruchomości najważniejszy jest odpowiedni zakres polisy. Powinna ona obejmować szkody wynikające ze świadomego działania osób trzecich (np. kradzież) oraz zdarzeń losowych (np. pożar).

 • Jak szybko otrzymam polisę ubezpieczeniową?

  Wszystkie formalności zajmują kilka minut i można ich dokonać online. Po opłaceniu składki, klient otrzymuje dokument polisy w formacie PDF na podany wcześniej adres mailowy.

 • Na jaką sumę należy ubezpieczyć dom lub mieszkanie?

  Suma ubezpieczenia powinna odzwierciedlać faktyczną wartość nieruchomości. W razie wystąpienia szkody, wypłata odszkodowania ma zagwarantować przywrócenie stanu nieruchomości sprzed zdarzenia.

 • Na jaki okres zawiera się polisę?

  Ubezpieczenie nieruchomości może zostać zawarte na rok, dwa lub więcej, w zależności od aktualnej oferty danego towarzystwa.

 • Czy również wyposażenie domu jest objęte jest ochroną?

  Standardowe ubezpieczenie nieruchomości nie obejmuje wyposażenia domu lub mieszkania. Klient, za dodatkową opłatą, może rozszerzyć zakres ochrony o mienie ruchome.

 • Gdzie zgłosić szkodę?

  W razie wystąpienia szkody należy jak najszybciej skontaktować się z ubezpieczycielem. Numer, pod który należy zadzwonić, zawsze podany jest na polisie. Konsultant przyjmujący zgłoszenie poinformuje o dalszym postępowaniu.

Co musisz wiedzieć
o ubezpieczeniach nieruchomości?

Artykuły i porady

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego