Skontaktuj się!200+ Doradców czeka na twój telefon!
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Komunikacja
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
Nieruchomości
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
Podróż
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 19:00
Zadzwoń22 270 00 00
Życie, Zdrowie, NNW
Pracujemy:
pon. - pt.09:00 - 20:00
Zadzwoń22 270 00 00
GSM
Pracujemy:
pon. - pt.08:00 - 16:00
Zadzwoń22 270 00 00
4Life Direct

4Life Direct - ubezpieczenia na życie

Marka 4Life Direct jest częścią międzynarodowej grupy 4Life International Group z liczbą 2 milionów aktywnych klientów. Siedziba główna koncernu znajduje się w Londynie, a sama firma działa w obszarze ubezpieczeń na rynku: polskim, czeskim, słowackim, węgierskim i greckim. W Polsce marka 4Life Direct pojawiła się w 2008 roku otwierając pierwsze biuro sprzedaży. Oferuje bogatą ofertę polis na życie. Główne wartości jakimi kieruje się 4Life Direct, to: 

  • prostota - firma kładzie duży nacisk na przejrzystość sprzedawanych umów ubezpieczeniowych, tak by klient wiedział za co płaci i jaki jest zakres ochrony polisy, 
  • wygoda - oferta polis na życie sprzedawana jest w wygodny dla klienta sposób. Umowę można zawrzeć bez wychodzenia z domu przez telefon lub internet. 

Portfolio ofertowe 4 Life Direct jest przejrzyste. Firma oferuje cztery produkty ubezpieczeń na życie. Pierwszym z nich jest: Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie ,,Moi Bliscy”, dzięki któremu ubezpieczony może zapewnić spokój sobie oraz swoim bliskim na wypadek, gdy kiedyś go zabraknie wśród nich. Dużym atutem polisy na życie jest: 

  • wykup ubezpieczania bez konieczności przedstawiania ankiet dotyczących zdrowia, czy przeprowadzania  badań medycznych,
  • dożywotnia ochrona - stałość warunków polisy do końca trwania umowy. Ubezpieczony bez względu na aktualna sytuację materialną (zmiana pracy), czy pogarszający się stan zdrowia przez cały okres ubezpieczenia płaci jedną składkę, a warunki ochrony ubezpieczeniowej nie ulegają zmianie,
  • wypłata świadczenia zlecona w ciągu 24 h - firma ubezpieczeniowa zapewnia, że świadczenie na wypadek śmierci ubezpieczonego zostanie wypłacone osobom wskazanym w  umowie ubezpieczeniowej najszybciej, jak to możliwe.

 
Kolejny produkt o nazwie: Twoja Ochrona jest produktem ubezpieczenia na życie bez okresu karencji. Dzięki temu ubezpieczony zapewni spokojną finansową przyszłość swoim bliskim w razie, gdyby niespodziewanie go zabrakło.  Dużą zaletą polisy jest to, że działa ona już od pierwszego dnia od jej zakupu. Brak jest w umowie okresu karencji. W sytuacji gdy ubezpieczony umrze na skutek nieszczęśliwego wypadku, jego bliscy otrzymają pełną sumę ubezpieczenia. Ochrona ubezpieczeniowa trwa przez okres 5 lat z opcją przedłużenia na kolejny okres lat 5, aż do 80 roku życia ubezpieczonego. 

Kolejnym produktem ubezpieczeniowym od 4Life Direct jest kompleksowe ubezpieczenie na życie i od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). Dzięki polisie ubezpieczony otrzyma pieniądze, które mogą  zastąpić część utraconych przez niego dochodów w  związku z niezdolnością do pracy na skutek nieszczęśliwego wypadku. Środki z odszkodowania mogą być przeznaczone na opłacenie leczenia, zakup sprzętu medycznego, czy nawet adaptację domu do nowych potrzeb poszkodowanego. Polisa jest ważna przez okres 5 lat z opcją jej przedłużenia na kolejne 5 lat, aż do 80 roku życia ubezpieczonego. 

Produkt Ochrona Szpitalna stanowi ubezpieczenie na życie i na wypadek pobytu w szpitalu. Dzięki polisie ubezpieczony może skupić się na powrocie do zdrowia bez obaw i  lęku o bezpieczeństwo finansowe swoich bliskich. Oferta skierowana w szczególności do osób, które prowadzą własny biznes - każdy pobyt w szpitalu może wiązać się ze stratami finansowymi. Polisa sprzedawana jest na okres 5 lat z opcją jej odnowienia na kolejne 5 lat.

Ubezpieczenie na życie

heart-pulse

4Life Direct oferuje produkt o nazwie Bezterminowe Ubezpieczenie na Życie "Moi Bliscy", które jest dostępne dla osób w wieku 40-85 lat.

Porównaj ceny

Sprawdź opinie o 4Life Direct i podziel się swoją

Nasi Klienci oceniają 4Life Direct na
4,13
Opinie o 4Life Direct
Dane teleadresowe 4Life Direct

4Life Direct
Chmielna 132/134,
00-805 Warszawa

Kontakt telefoniczny:
dla obecnych klientów: 22 354 50 00
dla nowych klientów: 800 777 444

Strona internetowa:
www.4lifedirect.pl

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego