Nasi Klienci oceniają Link4 na
2,52
Zostaw opinię

W ramach obowiązkowego OC w Link4 klient zyskuje gwarancję pokrycia przez ubezpieczyciela szkód osobowych i majątkowych, wyrządzonych przez kierującego ubezpieczonym pojazdem. Towarzystwo nie skoncentrowało się tutaj wyłącznie na podstawowej ofercie samego ubezpieczenia OC...

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »

Link4, aby uatrakcyjnić swoją propozycję, gwarantuje w cenie standardowego OC pomoc drogową na miejscu zdarzenia. Ochrona dodawana do OC w Link4 nosi nazwęProgram Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony.

Sprawdź jak oferta ubezpieczenia Link4 wypada w porównaniu ze składkami proponowanymi przez innych ubezpieczycieli.

Dzięki Programowi Klient Link4 zyskuje OC z rozbudowaną ochroną drogową na terenie Polski, a w niej:

  • samochód zastępczy (również wtedy, gdy właściciel ubezpieczonego w Link4 pojazdu jest sprawcą zdarzenia),
  • pomoc drogową nawet do 30 minut od zgłoszenia,
  • naprawę na miejscu lub holowanie do wybranego przez ubezpieczonego warsztatu,
  • samochód zastępczy po wypadku lub kradzieży (na 3 dni ),pomoc informacyjną przez całą dobę,
  • wymianę koła na miejscu zdarzenia (jeżeli w samochodzie jest koło zapasowe) lub holowanie do warsztatu i naprawę opony.

Zakup polisy OC w Link4 przez Internet premiowany jest 7% rabatem. Z pewnością, do najciekawszych i najbardziej innowacyjnych promocji stosowanych wyłącznie przez towarzystwo Link4 należy nabycie OC z możliwością opłaty punktami PAYBACK, które świetnie zastępują kod promocyjny Link4.

OC w Link4 z Zieloną Kartą gratis

Wyjeżdżając samochodem do większości krajów europejskich wystarczy posiadać polskie OC. Są jednak państwa, które wymagają okazania Zielonej Karty (czyli najprościej mówiąc - odpowiednika krajowego OC, ale działającego poza granicami naszego kraju). Posiadacze polisy OC z Link4 mogą poprosić o wydanie Zielonej Karty (zostanie ona wysłana pocztą),dzwoniąc do Doradcy Link4.

Zieloną Kartę otrzymujemy gratis wraz z polisą OC. Oprócz gwarancji pokrycia kosztów związanych z wyrządzoną szkodą, właściciel ubezpieczonego pojazdu, posiadający Zieloną Kartę Link4, który spowoduje szkodę na terytorium: Albanii, Andory, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Maroka, Macedonii, Mołdawii, Rosji, Serbii, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i Ukrainy (są to kraje, które wymagają Zielonej Karty po wjeździe do ich kraju) otrzyma telefoniczną poradę (dzwoniąc na numer (22) 444 44 44) o miejscowych przepisach i zasadach udzielania pierwszej pomocy.