Nasi Klienci oceniają Benefia na
2,37
Zostaw opinię

Jeżeli wyjeżdżasz za granicę, to być może ubezpieczenie turystyczne proponowane przez Benefię okaże się idealne właśnie dla Ciebie. Produkt eVOYAGE jest skierowany do Klientów planujących pobyt poza granicami Polski.

Sprawdź ceny ubezpieczeń podróżnych »

Pamiętaj jednak, by nigdy nie wybierać ubezpieczenia podróżnego bez wcześniejszego porównania ofert. W tym celu, polecamy skorzystać z naszej porównywarki ubezpieczeń turystycznych.Trzy warianty ubezpieczenia turystycznego w Benefii:

Benefia oferuje ubezpieczenia podróżne w trzech wariantach. Klienci mogą wybrać odpowiedni pakiet, w zależności od swoich potrzeb i możliwości finansowych. Są to:

  • podstawowy – z pokryciem kosztów leczenia i udzielenia pomocy assistance oraz sumą ubezpieczenia w wysokości 25000 złotych,
  • standardowy - gwarantującego zwrot kosztów: leczenia, transportu i repatriacji oraz udzielenia natychmiastowej pomocy assistance o sumie ubezpieczenia 50000 złotych,
  • luksusowy - pokrywającego koszty: leczenia, transportu i repatriacji, udzielenia natychmiastowej pomocy assistance, ratownictwa i poszukiwania z sumą ubezpieczenia 100000 złotych.

Rozszerzenie zakresu ubezpieczenia turystycznego w Benefia

Po opłaceniu dodatkowej składki można rozszerzyć zakres ubezpieczenia (dla każdego z wariantów)
o ochronę:

  • od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • odpowiedzialności cywilnej
  •  bagażu podróżnego,
  • na wypadek szkód będących następstwem podejmowania lub wykonywania pracy fizycznej i uprawiania sportów zimowych lub motorowodnych.

Bez względu na wybrany wariant, zakres terytorialny eVOYAGE obejmuje: Europę i państwa basenu morza Śródziemnego lub cały świat z wyłączeniem Australii, Japonii, Kanady, Meksyku, Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, Wysp Karaibskich.