Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
logo proama

Zgłoszenia szkód obsługiwane są przez Proamę telefonicznie. Niezależnie więc do tego, czy odszkodowanie powinno być wypłacone z polisy OC, czy AC, w pierwszej kolejności należy skontaktować się z firmą dzwoniąc pod odpowiedni numer.

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC »


Aby zgłosić szkodę trzeba skontaktować się z ubezpieczycielem pod numerem 815 815 815, następnie na klawiaturze telefonu należy wybrać numer 1. Nastąpi połączenie z konsultantem, który poinformuje o tym, co następnie należy zrobić, a jeśli macie Państwo zakupioną pomoc assistance, to z pewnością zostanie wysłana na miejsce zdarzenia.

Jeżeli dzwonicie Państwo do Proamy, będąc jeszcze na miejscu zdarzenia, konsultant umówi się na odpowiedni termin, aby uzupełnić wszystkie, niezbędne do rozpoczęcia procesu likwidacji, dane. Zostaniecie Państwo również poinformowani, o kolejnych etapach oraz umówicie się z rzeczoznawcą, który przyjdzie dokonać oględzin uszkodzonego pojazdu.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego