Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
logo proama

Umowa Ubezpieczenia Assistance w Proama może być zawarta w formie (wariancie): Assistance Wypadkowy lub w jego rozszerzeniu - Midi Assistance i Super Assistance. Co zawierają konkretne pakiety i jak możesz dostosować je do swoich potrzeb?

Porównaj ceny ubezpieczenia OC / AC z Assistance »


Assistance Wypadkowy zawiera najmniejszą liczbę świadczeń i obejmuje pomoc po unieruchomieniu pojazdu w skutek wypadku:
- naprawę na miejscu zdarzenia (do 300 złotych),
- holowanie pojazdu ubezpieczonego i poszkodowanego z miejsca wypadku, jeżeli naprawa na miejscu nie jest możliwa,
- pomoc informacyjną.

Midi Assistance podnosi maksymalną kwotę przysługującą za naprawę na miejscu zdarzenia do 400 złotych. Oprócz serwisu informacyjnego i holowania z miejsca wypadku lub awarii, zapewnia m.in świadczenie za:
- pakowanie,
- złomowanie,
- odwiezienie pojazdu po naprawie,
- pomoc po rozładowaniu akumulatora i przebiciu opony,
- dostarczenie paliwa,
- otwarcie auta po zatrzaśnięciu kluczyków,
- holowanie po odzyskaniu pojazdu po kradzieży.

Super Assistance w Proama poszerza znacznie limity kosztowe i odległości (w przypadku holowania), zapewnia dostawę części potrzebnych do naprawy pojazdu, hospitalizację, zakwaterowanie itp, i przede wszystkim - obejmuje ochroną nie tylko Polskę (tak jak ma to miejsce w przypadku ASS Wypadkowego i Midi Assistance), ale zdarzenia do których doszło na terenie większości krajów Europy.

Wszystkie świadczenia i usługi oferowane przez Proama w ramach Assistance są objęte określonymi limitami. Obwarowano je także wymogami, jakie muszą być spełnione, aby zakład ubezpieczeń uruchomił proces pomocy ubezpieczeniowej. Dlatego przez zakupem polisy zachęcamy do lektury OWU Proama (Ogólnych Warunków Ubezpieczenia) i sprawdzenia szczegółów oferty.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego