Nasi Klienci oceniają Wiener na
2,05
Zostaw opinię

Właściciel pojazdu, który zakupi polisę OC w towarzystwie Wiener uzyska dodatkowo pakiet bezpłatnych usług Assistance. Ubezpieczyciel udzieli kierowcy wsparcia podczas podróży w Polsce oraz za granicą (w Europie).

Warunki ubezpieczenia OC reguluje ustawa o ubezpieczeniach obowiązkowych. Bez względu na towarzystwo, w którym kupimy polisę, zostaniemy objęci taką samą ochroną. W związku z tym, o wyborze ubezpieczyciela decyduje często cena polisy.

Porównaj ceny OC »

Argumentami, które zazwyczaj przekonują właściciela pojazdu do zakupu ubezpieczenia w danej firmie są również dodatkowe produkty oferowane wraz z polisą OC oraz atrakcyjne zniżki. W tej kwestii, towarzystwo Wiener zyskuje znaczącą przewagę nad konkurencją.

Kierowcy, którzy zdecydują się na zakup polisy OC w Wiener, otrzymują:

  • ubezpieczenie Auto Assistance Podstawowy z pomocą po wypadku, polegającą na uruchomieniu pojazdu na miejscu zdarzenia, a jeśli jest to niemożliwe - holowaniu do najbliższego warsztatu, udzieleniu pomocy informacyjnej oraz wynajęciu pojazdu zastępczego;
  • atrakcyjne zniżki, np. z tytułu bezszkodowej jazdy, ubezpieczenia kolejnego pojazdu w towarzystwie Wiener czy zakupu pakietu ubezpieczeń OC i AC. Klient towarzystwa może uzyskać łącznie nawet do 80% zniżki.

Do umowy OC w towarzystwie Wiener można dokupić za niewielką dopłatą:

  • ubezpieczenie opon (7 zł rocznie),
  • ubezpieczenie bagażu (3 zł),
  • ubezpieczenie szyb.

Bezpośrednia likwidacja szkód (BLS) w Wiener

Towarzystwo Wiener umożliwia swoim klientom likwidację szkody z OC sprawcy zdarzenia, w ramach usługi BLS (bezpośredniej likwidacji szkód). Właściciel pojazdu może zgłosić szkodę do swojego ubezpieczyciela, bez względu na to, gdzie sprawca kolizji wykupił OC.

Warto pamiętać, że z BLS w Wiener można skorzystać tylko jeśli:

  • w kolizji brały udział tylko dwa samochody - sprawcy i poszkodowanego,
  • w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny,
  • do kolizji doszło w Polsce,
  • szkoda nie została zgłoszona do innego towarzystwa.

Poznałeś ofertę OC firmy Wiener? Porównaj ją z propozycjami konkurencyjnych firm. W naszej porównywarce sprawdzisz ceny OC 16 ubezpieczycieli i dowiesz się, czy oferta od Wiener jest atrakcyjna cenowo.