Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
PZU

Polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) chroni przede wszystkim od uszkodzeń cała i różnego rodzaju kontuzji.

Swoim zakresem obejmuje wypadki, które miały miejsce podczas jazdy pojazdem, postoju i naprawie samochodu na trasie podróży, załadunku lub rozładunku, czy też tankowania na stacji paliw.

Porównaj ubezpieczenia OC z NNW z 55 ofert »


W PZU do wyboru są 2 warianty:
  • NNW
    suma ubezpieczenia może być wybrana w przedziale od 5 000 zł do 10 000 zł.

  • NNW Max
    suma ubezpieczenia może być wybrana w przedziale od 100 000 zł do 500 000 zł.

Ubezpieczenie NNW w PZU zapewnia wypłatę odszkodowania nie tylko w przypadku urazów, ale też zwrot kosztów leczenia, w tym rehabilitacji, czy zakupu zaleconych przez lekarza przedmiotów i pomocy ortopedycznych.

OWU NNW w PZU (rozdział VI i VII)

Warto jednak porównywać i sprawdzać oferty NNW w różnych miejscach, a dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń na stronach rankomat.pl, można to zrobić w kilka minut.

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego