Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
PZU

Zgłoszenie szkody w towarzystwie PZU, nie różni się prawie niczym od tego typu procedur u innych ubezpieczycieli. Do wyboru mamy kilka prostych i intuicyjnych rozwiązań. PZU ma na uwadze stres związany ze zdarzeniem drogowym, który z pewnością udziela się poszkodowanemu i stara się, aby proces zgłoszenia szkody przebiegał bezproblemowo.

Porównaj 55 ofert ubezpieczenia OC / AC »


Aby zgłosić w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń uszkodzenie swojego pojazdu można:
  • wypełnić internetowy formularz
    to szybki i pewny sposób, ponieważ specjalna aplikacja dostępna na stronie PZU, pomoże kierowcy krok po kroku przejść przez przez cały proces.

  • Zadzwonić na infolinię pod numer 801 102 102
    to również dobre rozwiązane ponieważ, osoba przyjmująca zgłoszenie poinformuje również o dokumentach jakie należy dostarczyć ubezpieczycielowi, aby jak najszybciej można było rozpocząć proces likwidacyjny.

  • Udanie się do placówki PZU
    szkodę można również zgłosić, przez odwiedzenie najbliższej placówki PZU. Agent również poinformuje o tym, jakie dokumenty trzeba dostarczyć, a w dodatku pomoże załatwić wszystkie formalności.

Do zgłoszenia konieczne będzie załączenie odpowiednich zdjęć, których opis podany jest na stronie PZU.


logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego