Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
PZU

Oprócz najpopularniejszych i najlepiej znanych polis takich ja OC i AC, warto również zwrócić uwagę na ciekawą i szeroką ofertę ubezpieczeń dodatkowych w PZU.

Ubezpieczenie pomagające w przypadku różnych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze podczas podróży. Podstawowa wersja obejmuje holowanie, jednak bardziej wymagający klienci, również znajdą dla siebie coś interesującego.

Porównaj oferty OC z Assistance »


PZU w ramach pomocy assistance oferuje dla swoich klientów 2 warianty:
 • Komfort
  zapewniający holowanie po kolizji lub wypadku, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, pojazd zastępczy, a także zapewnienie noclegu, odwiezienia do domu lub kontynuowania podróży. W ramach ubezpieczenia kierowca może także korzystać z infolinii.

 • Super
  wariant Super posiada w swoim zakresie dokładnie to, co Komfort, a dodatkowo jest poszerzony o m.in. możliwość dowozu paliwa, wymianu lub naprawy ogumienia, transportu medycznego, telefonicznego tłumacza, czy przesłanie niedostępnych za granicą części zamiennych. Właściciel pojazdu może liczyć również na opiekę nad przewożonymi dziećmi oraz zwierzętami, a także udzielenie pożyczki w celu opłacenia kaucji


OWU Auto Pomoc w PZU (rozdział IV)

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego
Array
(
  [oc-ac] => Array
    (
      [phone] => 22 270 00 00
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [travel] => Array
    (
      [phone] => 22 463 80 50
      [work-time] => pon.- pt. 9:00-20:00, sob. 09:30-17:30
    )

  [household] => Array
    (
      [phone] => 22 417 11 40
      [work-time] => pon.- pt. - 09.00-17.00
    )

)