Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
PZU

Oprócz najpopularniejszych i najlepiej znanych polis takich ja OC i AC, warto również zwrócić uwagę na ciekawą i szeroką ofertę ubezpieczeń dodatkowych w PZU.

Ubezpieczenie pomagające w przypadku różnych nieprzewidzianych zdarzeń na drodze podczas podróży. Podstawowa wersja obejmuje holowanie, jednak bardziej wymagający klienci, również znajdą dla siebie coś interesującego.

Porównaj oferty OC z Assistance »


PZU w ramach pomocy assistance oferuje dla swoich klientów 2 warianty:
  • Komfort
    zapewniający holowanie po kolizji lub wypadku, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, pojazd zastępczy, a także zapewnienie noclegu, odwiezienia do domu lub kontynuowania podróży. W ramach ubezpieczenia kierowca może także korzystać z infolinii.

  • Super
    wariant Super posiada w swoim zakresie dokładnie to, co Komfort, a dodatkowo jest poszerzony o m.in. możliwość dowozu paliwa, wymianu lub naprawy ogumienia, transportu medycznego, telefonicznego tłumacza, czy przesłanie niedostępnych za granicą części zamiennych. Właściciel pojazdu może liczyć również na opiekę nad przewożonymi dziećmi oraz zwierzętami, a także udzielenie pożyczki w celu opłacenia kaucji


OWU Auto Pomoc w PZU (rozdział IV)

logo innowacyjna gospodarka
RANKOMAT.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie przy ul. Leszno 14 informuje o realizacji projektu "Wdrożenie platformy B2B optymalizującej procesy agencyjne" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2013 - 2015
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego