Nasi Klienci oceniają Beesafe na
4,51
Zostaw opinię

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych należy do obowiązkowych i powinien wykupić je każdy właściciel samochodu zarejestrowanego w Polsce. Firma Beesafe oferuje ten produkt w przystępnej cenie. Polisę można kupić przez Internet lub telefon, poświęcając na to zaledwie kilka minut.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC chroni właściciela pojazdu przed odpowiedzialnością finansową za szkody wyrządzone innym uczestnikom ruchu drogowego (osobom trzecim). Polisa działa nie tylko podczas ruchu pojazdu, ale również w trakcie wsiadania do niego, załadunku czy postoju.

Porównaj ceny OC i AC

Ubezpieczenie OC w Beesafe, podobnie jak w każdej innej firmie ubezpieczeniowej, jest regulowane Ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. Dzięki temu, każdy pojazd jest chroniony w takim samym zakresie.

Obecnie sumy ubezpieczenia OC wynoszą:

  • 5 210 000 euro – w przypadku szkód na osobie,
  • 1 050 000 euro – w przypadku szkód w mieniu.

Polisę OC w Beesafe można wykupić na okres:

  • 12 miesięcy – jest to standardowa oferta dla każdego klienta indywidualnego,
  • 30 dni – tylko w przypadku zgłaszania do ubezpieczenia pojazdu sprowadzonego z zagranicy przeznaczonego do rejestracji w Polsce lub samochodu sprowadzonego do Polski, ale zarejestrowanego za granicą, który nie ma ważnej polisy.

Kupując OC Beesafe możesz otrzymać darmową Zieloną Kartę (w dowolnym momencie trwania umowy, po kontakcie z towarzystwem).

Klienci Beesafe mają możliwość dokupienia do OC dodatkowych ubezpieczeń, m.in.:

  • Autocasco, w dwóch prostych wariantach likwidacji szkody (ASO i Warsztaty Partnerskie),
  • rozszerzonego Assistance z pomocą po kolizji, awarii oraz kradzieży pojazdu,
  • NNW z sumą ubezpieczenia kierowcy nawet do 250000 zł (w razie jego śmierci).

Dobrowolne ubezpieczenie dokupisz do OC podczas zawierania umowy lub w późniejszym terminie, korzystając ze swojego konta klienta.