Nasi Klienci oceniają Compensa na
1,52
Zostaw opinię

Może się wydawać, że zgłaszanie szkody to żmudna papierkowa praca, która nie dość, że trudna, to dodatkowo czasochłonna. Tymczasem powiadomienie towarzystwa Compensa o konieczności wypłaty roszczenia jest szybkie, proste, a w dodatku można je załatwić bez wychodzenia z domu.

Porównaj ceny OC / AC »

Istnieją 2 sposoby na to, aby zgłosić szkodę w towarzystwie Compensa:

 • formularz internetowy - bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny Internetowy Formularz Zgłoszenia Szkody, dzięki któremu wszystkie niezbędne dane można podać w kilka minut. Aby jeszcze bardziej przyspieszyć całą procedurę istnieje możliwość załączenia odpowiednich dokumentów, które się posiada w formie elektronicznej (skany, zdjęcia);
   
 • tradycyjna poczta - stnieje również możliwość przesłania zgłoszenia szkody za pośrednictwem tradycyjnej poczty. Niezbędne będzie jednak pobranie i wydrukowanie specjalnego formularza, którzy będzie tyczyć się konkretnej szkody lub strat. Zestaw tych dokumentów również dostępny jest na stronach Compensy, w zakładce „zgłoszenie szkody”.Wystarczy wybrać jedynie z jakiego ubezpieczenia chce się skorzystać, a pojawią się odpowiednie linki.

  Koniecznie trzeba pamiętać o tym, że przy tym rodzaju zgłoszenia niezbędny jest kontakt z ubezpieczycielem, który omówi dokładnie ten typ zgłoszenia. Następnie trzeba wypełnić dokumenty i wysłać na odpowiedni adres.

  Adres:
  Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S. A.
  Vienna Insurance Group
  Aleje Jerozolimskie 162
  02-342 Warszawa

  Infolinia: 801 120 000 lub 22 501 61 00