Ubezpieczenia na życie - wypełnij formularz i otrzymaj najlepsze oferty

Wypełnij formularz, a my dopasujemy do Ciebie najlepsze oferty ubezpieczeń. Wybraną na rankingu ofertę możesz kupić przez telefon u naszego Doradcy. W razie potrzeby uzgodnimy z Tobą kontakt ze strony Towarzystw Ubezpieczeniowych, które przedstawią dodatkowe oferty. Porównanie nic nie kosztuje, a na podjęcie decyzji masz tyle czasu, ile potrzebujesz.

Jak to działa?

  1. Wybierasz jaka polisa Cię interesuje.
  2. Wypełniasz 8-13 dodatkowych pytań na formularzu.
  3. Wyrażasz zgodę na kontakt (wymagany numer telefonu).
  4. Przechodzisz na ranking ofert.
  5. Kontakt telefoniczny z naszym Doradcą lub (w razie potrzeby) z Towarzystwem.
  6. Wybierasz najlepszą ofertę i kupujesz przez telefon lub umawiasz się z Agentem w celu zawarcia polisy.

Dlaczego muszę podawać swoje dane?

Obecnie polisę na życie kupisz przez telefon u Naszego Doradcy lub po skontaktowaniu Cię z Towarzystwem.

W rozmowie potwierdzimy z Tobą informacje z formularza, które będą miały wpływ na ofertę.

Czy wypełnienie formularza jest zobowiązujące?

Nie. Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przedstawienie ofert i potwierdzasz zainteresowanie zakupem ubezpieczenia. Zawarcie transakcji nie jest jednak obowiązkowe. Jeżeli uznasz, że żadna z ofert nie jest dla Ciebie odpowiednia, możesz ponownie się do nas zgłosić, a my postaramy się sprostać Twoim wymaganiom.

Jaką sumę ubezpieczenia wybrać?

Suma ubezpieczenia decyduje o jego wartości. Jeżeli głównym celem polisy jest chęć zabezpieczenia rodziny, musisz pamiętać, że jest to kwota, którą otrzymają Twoi najbliżsi. To Ty decydujesz w jakim stopniu chcesz zabezpieczyć ich przyszłość finansową. Zawierając ubezpieczenie w celu zabezpieczenia kredytu, wybierz kwotę, która umożliwi jego spłatę.

Dlaczego warto posiadać ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to ochrona Twoich najbliższych. Posiadając ubezpieczenie nie musisz martwić się o to, czy sobie poradzą, gdy Ciebie zabraknie. Świadczenie wypłacane przez Towarzystwo po Twojej śmierci pozwoli na sfinansowanie kosztów pogrzebu oraz zapewni przyszłość finansową dla Twoich dzieci, współmałżonka lub innych członków najbliższej rodziny.

Kalkulator ubezpieczenia na życie - oszczędź do 50% | Rankomat.pl Dzięki porównywarce Rankomat.pl Twoje ubezpieczenie na życie może być tańsze nawet o 50%. Wybierz najlepszą ofertę i kup przez internet w 3 minuty! rankomat
Oceń nas
4.53 /5 z 152 ocen
Twoja ocena została już dodana: {{ratingCtrl.existingRating}}
cancel down-arrow back next angle-left angle-right cancel-tab chevron-down