Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Jak działa kalkulator OC?

Kalkulator OC i AC rankomat.pl to proste i intuicyjne narzędzie, które pozwoli Ci w kilka minut porównać aktualne ceny ubezpieczeń samochodu w kilkunastu towarzystwach ubezpieczeniowych jednocześnie. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz online. Twoje odpowiedzi wyślemy do naszych Partnerów (towarzystw ubezpieczeniowych) natychmiast po wypełnieniu ostatniego pola formularza. Trafią one do specjalnie przygotowanego systemu każdej z firm i powrócą w postaci gotowej propozycji ubezpieczenia. Wszystkie oferty, zebrane na jednym ekranie wyników, poznasz więc już po upływie kilkunastu sekund. 

Propozycje poszczególnych ubezpieczycieli możesz dowolnie filtrować (np. w AC pod względem zakresu ochrony) i ustawiać je na liście zgodnie z Twoimi preferencjami, m.in. od najtańszej, najkorzystniejszej, alfabetycznie. 

Wybrałeś najkorzystniejszą ofertę OC lub OC AC i chcesz kupić polisę? Od finalizacji transakcji dzieli Cię już tylko jeden krok. Przenieś się na stronę zakupową (kliknij w przycisk "kup polisę") i wypełnij dodatkowe pola formularza o dane niezbędne do zawarcia umowy. Wszystkie dokumenty dotyczące ubezpieczenia Twojego samochodu otrzymasz od nas na wskazany nam adres email. 

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego