Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Jak obliczyć składkę za OC?

Wyliczenie składki OC w kalkulatorze rankomat.pl jest niezwykle proste i szybkie. Wystarczy wypełnić formularz zawierający pytania dotyczące Ciebie oraz zgłaszanego do ubezpieczenia samochodu. Kalkulator cen OC i AC oraz pozostałych ubezpieczeń dobrowolnych znajdziesz na stronie https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/

Zanim przejdziesz do kalkulacji, możesz przygotować dowód rejestracyjny swojego auta. Znajdziesz w nim informacje niezbedne do wyliczenia składki OC, AC oraz innych ubezpieczeń dobrowolnych. Będziesz potrzebować m.in. danych dotyczących: marki, modelu, rodzaju paliwa, pojemności silnika Twojego samochodu oraz daty pierwszej rejestracji. 

W naszym formularzu pojawiają się również pytania o Twoją historię OC i AC oraz rok otrzymania uprawnień do prowadzenia pojazdu. Może więc przydać Ci się dodatkowo Twoj dokument prawa jazdy. 

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego