Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy ceny OC i AC w kalkulatorze są wiarygodne?

Wszystkie oferty ubezpieczenia, które widzisz na ekranie wyników naszego kalkulatora, pochodzą od firm ubezpieczeniowych, z którymi mamy zintegrowany system informatyczny. Składka powinna więc być identyczna z tą, którą uzyskałbyś korzystając z narzędzia zamieszczonego bezpośrednio na stronie wybranego towarzystwa.

Pamiętaj, że kalkulator OC wylicza wysokość składki za OC i AC na podstawie informacji, które wpisałeś w formularzu. Proponowana składka, którą widzisz w porównywarce, to realna kwota za jaką możesz kupić polisę. Może się ona jednak zmienić, jeśli przed zakupem polisy wprowadzisz w formularzu nowe dane lub ubezpieczyciel zweryfikuje w bazie UFG Twoją historię OC i okaże się, że jest ona inna niż deklarowana.

Jeżeli masz problem z wypełnieniem formularza, możesz się z nami skontaktować pod numerem 22 270 00 00 lub zostawić swój numer, abyśmy to my zadzwonili do Ciebie.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego