Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Ile firm ubezpieczeniowych znajdę w kalkulatorze OC Rankomat.pl?

Obecnie w kalkulatorze OC porównujemy oferty 19 marek ubezpieczeniowych. Na ekranie wyników znajdziesz zazwyczaj propozycje ubezpieczenia pojazdu od każdej z nich. Zdarza się jednak sporadycznie, że któraś z firm nie przedstawi oferty dla wybranego klienta. Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem w towarzystwie, którego ceny OC akurat brak w kalkulatorze rankomat.pl, prosimy o kontakt z naszym Doradcą. Sprawdzimy czy uda się wygenerować jego ofertę oraz, czy wśród pozostałych ofert (wygenerowanych przez kalkulator OC) nie pojawiła się korzystniejsza dla Ciebie propozycja ubezpieczenia.

Szukasz samego OC? Pamiętaj, że zakres ochrony ubezpieczenia obowiązkowego jest regulowany ustawą i bez względu na cenę polisy zawsze otrzymasz taką samą pomoc ubezpieczyciela. Nie sugeruj się więc nazwą czy poleceniem danej firmy, a raczej tym, ile zaoszczędzisz wybierając najtańszy na rynku produkt.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego