Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Jak kupić polisę OC i/lub AC w kalkulatorze?

Zakup ubezpieczenia OC lub pakietu ubezpieczeń OC z AC w rankomat.pl jest bardzo prosty i intuicyjny. Po wypełnieniu formularza i porównaniu ofert przedstawionych przez poszczególne towarzystwa wystarczy wybrać najkorzystniejszą propozycję i obok niej kliknąć w przycisk „kup online”. Zostaniesz wówczas przekierowany do ekranu z podsumowaniem warunków ubezpieczenia oraz formularzem do uzupełnienia Twoich danych. Będą one niezbędne do zakupu polisy.

Na tym etapie masz także możliwość zdecydowania o formie płatności za ubezpieczenie oraz ewentualnego podziału składki na raty. Umowę OC lub OC i AC oraz wszystkie niezbędne dokumenty prześlemy na wskazany przez Ciebie adres e-mail.

Uwaga! Zastanawiasz się, czy polisa wysłana przez Internet będzie ważna? Tak. Taka umowa jest tak samo wiążąca jak ta, zawarta w siedzibie towarzystwa. 

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego