Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Jakie ubezpieczenie znajdę w kalkulatorze OC?

Kalkulator OC rankomat.pl przedstawia oferty najczęściej wybieranych przez kierowców ubezpieczeń komunikacyjnych, takich jak: obowiązkowe OC, dobrowolne autocasco (AC), minicasco, assistance czy NNW. Co istotne, niektóre produkty (najczęściej assistance w wersji mini) można otrzymać bez dodatkowych opłat, już przy zakupie polisy OC.

Towarzystwa ubezpieczeniowe współpracujące z naszą porównywarką oferują również szereg innych ubezpieczeń komunikacyjnych. Doskonałym uzupełnieniem ochrony pojazdu jest m.in. ochrona szyb, ubezpieczenie opon czy gwarancja zachowania zniżek. Właściciele samochodów mogą je nabyć za niewielką dopłatą w pakiecie z obowiązkowym ubezpieczeniem. 

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego