Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Kiedy najpóźniej mogę ubezpieczyć się od rezygnacji podróży?

Każdy ubezpieczyciel indywidualnie ustala termin, do którego można wykupić ubezpieczenie od rezygnacji z podróży. Może to być okres od momentu wykupienia wycieczki, biletu czy noclegu do najpóżniej kilku dni przed planowaną datą wyjazdu. Dużą rolę odgrywa właśnie termin podróży. Niektóre towarzystwa, jeśli do podróży pozostaje więcej niż 30 dni nie stawiają ograniczeń. Dopiero po tym terminie określają liczbie dni po zakupie, do której można jeszcze się ubezpieczyć.

Jednakże większość ubezpieczycieli określa, że ubezpieczenie można zakupić maksymalnie do tygodnia po wykupieniu wycieczki, biletu czy noclegu, bez względu na termin podróży. Przed zakupem polisy od kosztów rezygnacji lepiej więc sprawdzić w szczegółach produktu lub w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, ile dokładnie czasu mamy na zakup ochrony. W razie pytań można skontaktować się z naszym doradcą pod numerem telefonu 22 270 00 00 lub mailowo: turystyka@rankomat.pl.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego