Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę przedłużyć polisę o dzień/tydzień/itp.?

Polisa turystyczna jest ważna od momentu startu ochrony i rozpoczęcia podróży aż do ostatniego dnia wyjazdu wskazanego na dokumencie ubezpieczenia. Niemniej jednak, jeśli planujemy zostać za granicą dłużej, to możemy wykupić kolejną polisę na wybrany okres. Ważne jednak, by wykupić ubezpieczenie odpowiednio wcześniej, by upłynął czas wskazany jako karencja.

Można to zrobić już na dzień czy dwa dni przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej pierwszej polisy. Nowe ubezpieczenie można zakupić w ten sam sposób - wystarczy posiadać dostęp do internetu, by skorzystać z naszego formularza, wybrać ofertę i opłacić składkę online.

Dokumentu polisy nie trzeba drukować. Warto jednak mieć zapisany dokument PDF, by w razie potrzeby móc szybko skontaktować się z centrum alarmowym/informacyjnym ubezpieczyciela lub okazać polisę w placówce medycznej. Potwierdzenie zakupu polisy zostanie wysłane także SMS-em na podany numer telefonu.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego