Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę kupić w rankomat.pl samo AC?

Tak, jednak w takim przypadku liczba ofert jest ograniczona. Za pośrednictwem rankomat.pl ubezpieczysz obecnie samochód (wyłącznie w AC) w towarzystwach: Warta oraz HDI. Zauważ jednak, że kupując samo AC tracisz nie tylko możliwość porównania ofert większej grupy ubezpieczycieli (rankomat.pl współpracuje z kilkunastoma firmami ubezpieczeniowymi), ale również swoje pieniądze.

Zakup dwóch produktów oddzielnie (czyli obowiązkowego OC i dodatkowego AC) jest z reguły kosztowniejszy niż kupno tych samych polis w pakiecie. Większość towarzystw udzieli Ci bowiem dodatkowych rabatów za objęcie Twojego samochodu kompleksową ochroną.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem samego AC lub wahasz się pomiędzy AC a wyborem pełnego pakietu ubezpieczeń (OC plus AC), skontaktuj się z naszym Doradcą Klienta, dzwoniąc pod nr. tel. 22 270 00 00. Możesz również napisać do nas wiadomość e-mail, kierując ją na adres obsluga@rankomat.pl

Skontaktujemy się z Tobą i postaramy się wybrać dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Uwaga! Kupiłeś polisę OC i chcesz dokupić AC z takim samym okresem ochrony? Skontaktuj się bezpośrednio ze swoim ubezpieczycielem i zapytaj go o taką możliwość.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego