Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Dlaczego w kalkulatorze nie ma ofert AC na mój samochód?

Najprawdopodobniej Twój samochód należy do pojazdów kilkunastoletnich lub starszych i towarzystwa współpracujące z naszą porównywarką wycofały się z oferty AC. Większość ubezpieczycieli przyjmuje do ubezpieczenia autocasco tylko pojazdy nieprzekraczające określonego wieku (granicę ustala indywidualnie każda firma): 12 lat, 15 lat, a nieliczne 18 lat. Podyktowane jest to przede wszystkim mocnym wyeksploatowaniem samochodu i w związku z tym wyższym ryzykiem wystąpienia kolizji lub wypadku. W przypadku „wiekowych” klasyków problemem dla towarzystwa może być także brak części zamiennych.

Brak ofert AC w kalkulatorze rankomat.pl może wynikać także z innych powodów, np. błędnego wypełnienia jednego z pól formularza.

Jeśli posiadasz starszy samochód i chcesz go ubezpieczyć w AC, a nie znalazłeś oferty w naszym kalkulatorze, skontaktuj się z nami – postaramy się przedstawić Ci indywidualną ofertę. Pomożemy Ci również, jeśli masz problem z kalkulatorem OC AC i np. dojściem do ekranu wyników, znalezieniem Twojego modelu samochodu lub zamierzasz zgłosić do towarzystwa dodatkowe wyposażenie czy wyższą wartość pojazdu.

Nasi Doradcy Klienta są do Twojej dyspozycji.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego