Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Czy za korzystanie z kalkulatora trzeba płacić?

Kalkulator OC rankomat.pl jest darmowy dla wszystkich jego użytkowników. Nie stosujemy także prowizji doliczanej np. do ceny ubezpieczenia. Możesz być pewien, że na żadnym etapie kalkulacji nie poniesiesz ukrytych kosztów.

Dzięki naszej porównywarce zaoszczędzisz nie tylko swoje pieniądze, ale również czas – najtańsze ubezpieczenie znajdziesz niezobowiązująco w kilka minut, bez wychodzenia z domu. Jeżeli nie chcesz kupować polisy od razu po wykonaniu kalkulacji, wyliczenie składek OC i AC wyślemy Ci na podany wcześniej adres e-mail.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego