Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy po porównaniu ofert muszę kupić polisę?

Po wykonaniu kalkulacji w porównywarce rankomat.pl nie ma obowiązku wykupienia polisy OC AC ani żadnego innego ubezpieczenia. Udostępniamy Ci narzędzie, które wylicza składki i przedstawia oferty kilkunastu firm, ale nie zobowiązuje do skorzystania z żadnej z ich propozycji ubezpieczenia.

Jeśli zakup obowiązkowego ubezpieczenia pojazdu lub innej polisy dobrowolnej wolisz odłożyć na później, możesz bez obaw opuścić kalkulator. Twoje porównanie ofert zapisze się w naszym systemie i będziesz mógł do niego powrócić w dowolnej, dogodnej dla Ciebie chwili. Wyliczenie składek OC i AC możemy również niezobowiązująco przesłać Ci na podany wcześniej adres e-mail.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego