Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy można umówić się na spotkanie z doradcą u siebie?

Spotkanie z doradcą można umówić w wybranym przez nas miejscu. Wiele osób umawia spotkanie np. w kawiarni koło miejsca zatrudnienia, by mieć blisko po zakończeniu pracy, inni z kolei preferują spotkanie w domu. Jeśli uznamy, że najwygodniej będzie nam zaprosić doradcę do domu – możemy takie rozwiązanie zaproponować.

Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas, który musielibyśmy przeznaczyć na dojazd w inne miejsce, jak również nie musimy się martwić o opiekę nad dziećmi. Nic zatem dziwnego, że jest to bardzo często wybierana przez klientów opcja. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego