Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy oferty polisy na życie mogą zostać przesłane od razu na maila?

Tak, w trakcie kalkulacji w porównywarce online wystarczy podać swój e-mail, aby otrzymać wszystkie wyświetlone polisy lub pojedynczą ofertę. Klient na podstawie podanego maila dostaje link do kalkulacji.

Temat maila to "Porównanie ubezpieczeń na życie" z adresu zycie@rankomat.pl. W treści maila Rankomat przypomina o numerze kalkulacji (konfiguracja 6 liczb i liter), liczbie ubezpieczonych i dacie urodzenia podanej w formularzu do porównywarki.

Dodatkowo można otrzymać na maila szczegóły wybranej oferty spośród wyświetlonych wyników w porównywarce. W tym celu wystarczy rozwinąć wybrany wynik z porównywarki i zaznaczyć opcję przesłania oferty.

Podczas rozmowy z naszym doradcą, klient również ma możliwość otrzymania oferty wraz z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia (OWU) na swój adres e-mail.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego