Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Jaką kwotę otrzymam za opóźnienie samolotu?

Ubezpieczenie od opóźnienia lotu pokryje wszystkie wydatki związane z oczekiwaniem na spóźniony samolot (zakup jedzenia, niezbędnych środków kosmetycznych bądź odzieży, czasami  można otrzymać też rekompensatę za koszty noclegu, jeśli nie zapewnił tego przewoźnik oraz transportu z lotniska i na lotnisko, jeśli oczekiwało się poza portem), ale do wysokości sumy gwarantowanej. 

Może ona wynieść od 200 zł do kilku tysięcy złotych.  Zwrot gotówki nastąpi na podstawie okazanych rachunków i faktur, między innymi za

Tylko niektórzy ubezpieczyciele jak np. Uniqa i Axa wypłacają całość kwoty gwarantowanej na podstawie zaświadczenia z linii lotniczych o opóźnieniu samolotu wynoszącym więcej niż 5 lub 6 godzin. W takim wypadku ubezpieczony dostaje całą sumę, bez konieczności dostarczania faktur i rachunków za zakupione produkty i niezbędne przedmioty w czasie oczekiwania na lot.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego