Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy ktoś zweryfikuje informacje, które wpiszę do formularza?

Nie weryfikujemy informacji, które nam przykazujesz podczas wypełniania formularza kalkulatora OC i AC. Na podstawie podanych przez Ciebie danych wyliczana jest proponowana składka przez wszystkie współpracujące z nami towarzystwa ubezpieczeniowe. Jeśli jednak postanowisz wykupić polisę, wybrany przez Ciebie ubezpieczyciel będzie miał prawo do sprawdzenia informacji, które podałeś we wniosku polisowym. W pierwszej kolejności zweryfikuje on Twoją historię ubezpieczenia w bazie UFG, na podstawie numeru PESEL.

Jeśli informacje uzyskane od Funduszu nie będą pokrywać się z podanymi przez Ciebie, najprawdopodobniej otrzymasz nową propozycję ubezpieczenia (cena polisy zostanie wyliczona z uwzględnieniem danych z bazy UFG). W przypadku zawierania umowy AC możesz niestety spotkać się nawet z odmową sprzedaży polisy. 

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego