Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Czy mogę kupić polisę OC przez Internet w weekend?

Tak. Kalkulator OC rankomat.pl przedstawia aktualne i rzetelne oferty ubezpieczenia, bez względu na dzień i godzinę przeprowadzenia wyliczenia. Możesz więc skorzystać z niego także w weekend i dni wolne od pracy (np. w święta). Jest to idealne rozwiązane dla osób, które nie mają czasu, aby odwiedzić Agenta w dniu roboczym lub kupiły samochód podczas weekendu czy w czasie świat i mają obowiązek zawarcia umowy OC w tym samym dniu.

Wyniki kalkulacji pochodzą bezpośrednio od współpracujących z porównywarką OC i AC towarzystw. Zawarliśmy z nimi stosowne umowy, które pozwalają na sprzedaż polisy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie musisz więc obawiać się, że umowa zawarta za pośrednictwem porównywarki Rankomat nie będzie ważna lub cena polisy ulegnie zmianie.

Zakup obowiązkowego ubezpieczenia samochodu lub polisy dobrowolnej (m.in. AC, ASS, NNW) również jest możliwy online. Za ubezpieczenie możesz zapłacić przez Internet. Umowę ubezpieczenia otrzymasz po kilku minutach na podany przez Ciebie adres e-mail.

Ważne - płatność przez Dotpay!

Płatności przez Dotpay można dokonać tylko w systemie Dotpay i tylko jeśli masz kartę płatniczą/kredytową lub gdy Twój bank akceptuje ten sposób płatności. W tej metodzie nie ma możliwości dokonania płatności zwykłym przelewem lub blankietem do płatności. Dodatkowo, płatności dokonane w ostatnim dniu (daty startu ubezpieczenia) są przyjmowane maksymalnie do godziny 22:00.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego