Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę wykupić w rankomat.pl ubezpieczenie krótkoterminowe?

W rankomat.pl oferujemy wyłącznie porównanie ofert ubezpieczenia OC całorocznego. Jeśli interesuje Cię zakup polisy krótkoterminowej, najlepiej zwrócić się z prośbą o przedstawienie oferty bezpośrednio do wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego.

Jesteś zainteresowany ubezpieczeniem dobrowolnym do OC? Mamy w naszej ofercie ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe. Ubezpieczenie jest przeznaczone dla samochodów osobowych do 3,5 ton. Maksymalny wiek auta to 17 lat.

Ubezpieczenie assistance zapewnia pomoc w razie awarii, wypadku i kradzieży auta. W zależności od sytuacji ubezpieczenie obejmuje holowanie auta, nocleg dla podróżnych, samochód zastępczy, transport podróżnych. Zakresem ubezpieczenia mogą również zostać objęte takie sytuacje jak: rozładowanie akumulatora, zgubienie, złamanie lub zatrzaśnięcie kluczyków, przebicie opony, przepalenie się żarówki, brak paliwa. Ofertę na takie ubezpieczenie możesz wyliczyć przechodząc przez podany poniżej link do kalkulatora ASS krótkoterminowego https://rankomat.pl/kalkulator/assistance/

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego