Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Tematy pomocy Rozwiń(3)

Czy wystarczy, że nie opłacę polisy, by nie weszła w życie?

Klient jest w pełni chroniony ubezpieczeniem OC po opłaceniu składki ubezpieczeniowej lub pierwszej raty. Od tej zasady nie ma wyjątków, a konsekwencją nieterminowej płatności kolejnej raty jest konieczność płacenia karnych odsetek.
 
Warto jednak pamiętać, że każdy ubezpieczyciel zawiera zasady na jakich przyjęta jest polisa w dokumencie Ogólnych Warunków Ubezpieczenia. Informacje zawarte w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia są wiążące dla stron, które podpisały umowę ubezpieczenia OC.
 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego