Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Ile osób mogę ubezpieczyć w ramach jednej polisy?

Na jednym dokumencie ubezpieczenia może widnieć maksymalnie 10 osób. Nie muszą to być osoby spokrewnione ze sobą, mogą być to zarówno dzieci, jak i dorośli. Kupujący polisę musi znać daty urodzenia wszystkich ubezpieczanych oraz informacje na temat ich zdrowia (chodzi o to, czy potrzebne jest rozszerzenie ochrony o choroby przewlekłe). Numer telefonu i adres e-mail musi podać jedynie osoba kupująca polisę.

Konieczne jest, by wszystkie osoby objęte ochroną w ramach jednej polisy wyjeżdżały w tym samym czasie oraz w to samo miejsce, a także planowały ten sam sposób spędzenia wyjazdu (jeśli jedna osoba planuje uprawiać sporty ekstremalne lub podwyższonego ryzyka, wówczas taka ochrona będzie działać również dla pozostałych ubezpieczonych).

Nie ma możliwości indywidualizowania oferty pod poszczególne osoby. Jeśli ktoś wymaga specjalnego zakresu czy dodatkowych rozszerzeń (poza chorobami przewlekłymi) można zdecydować się na zakup indywidualnego ubezpieczenia dla takiej osoby.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego