Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę kupić polisę dla innej osoby?

Tak. Można ubezpieczyć osobę niepełnoletnią, członka rodziny, znajomego, oraz pracownika. Nie wszędzie jednak da się ubezpieczyć obcokrajowca. W celu wykupienia ubezpieczenia turystycznego dla osoby trzeciej należy podać dane: dane potrzebne do ubezpieczenia są różne dla poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, najczęściej są to: 

  1. imię i nazwisko,
  2. oraz datę urodzenia,
  3. a także PESEL i adres.

Należy także znać szczegóły dotyczące podróży tej osoby:

  • termin wyjazdu,
  • cel i charakter podróży
  • oraz potrzebne rozszerzenia. 

Osoba ubezpieczająca, czyli ta która kupuje polisę musi podać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, adres e-mail oraz numer telefonu. 

Powiązane pytania i odpowiedzi

Kup ubezpieczenie od 2,29 zł dziennie

Zapewnij sobie spokojne wakacje

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego