Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Czy kupię polisę w dzień wolny od pracy?

Tak. Porównywarka rankomat.pl przedstawia aktualne propozycje ubezpieczenia OC i AC samochodu, bez względu na dzień i godzinę kalkulacji. Oferty pochodzą bezpośrednio od współpracujących z porównywarką OC i AC towarzystw. Nie musisz się więc obawiać, że umowa zawarta w dzień wolny od pracy za pośrednictwem naszej porównywarki nie będzie ważna lub cena polisy ulegnie zmianie.

Z kalkulatora OC rankomat.pl możesz korzystać zarówno w tygodniu, jak i w niedzielę i święta. Kalkulator OC to idealne rozwiązane dla osób, które szanują swój czas oraz kierowców, którzy właśnie nabyli samochód bez OC i muszą go ubezpieczyć w dniu zakupu – nawet, gdy jest to dzień świąteczny. Zakup obowiązkowego ubezpieczenia samochodu lub polisy dobrowolnej (m.in. AC, ASS, NNW) jest możliwy online. Opłatę za polisę również możesz wnieść przez Internet. Po opłaceniu składki umowę ubezpieczenia otrzymasz na podany przez Ciebie adres e-mail.

Ważne: Płatności przez Dotpay można dokonać tylko w systemie Dotpay i tylko jeśli masz kartę płatniczą/kredytową lub gdy jego bank akceptuje ten sposób płatności. W tej metodzie nie ma możliwości dokonania płatności zwykłym przelewem lub blankietem do płatności. Dodatkowo płatności dokonane w ostatnim dniu (daty startu ubezpieczenia) są przyjmowane maksymalnie do godziny 22:00.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego