Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę otrzymać polisę OC pocztą?

Tak. Jeżeli wolisz abyśmy dostarczyli Ci dokumenty wraz z polisą ubezpieczeniową pocztą tradycyjną, poinformuj o tym naszego Doradcę podczas zawierania umowy OC i/lub AC lub skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc na naszą infolinię (+48) 22 270 00 00. Taką potrzebę możesz także zgłosić mailowo, wysyłając wiadomość na adres serwis@rankomat.pl.

Pamiętaj jednak, że wysyłka listowna trwa dłużej niż korespondencja pocztą elektroniczną. Jeśli ochrona ubezpieczeniowa Twojego samochodu rozpoczyna się za kilka dni, możesz wydrukować dokumenty polisowe, które otrzymasz po zawarciu umowy na swój adres mailowy (np. dane do przelewu) i skorzystać z nich zanim otrzymasz polisę pocztą.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego