Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Jak skontaktować się z rankomat.pl?

Chcesz, aby nasz Doradca pomógł Ci w wypełnieniu formularza i znalezieniu najtańszej i najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia? Masz wątpliwości dotyczące przedstawionej oferty OC lub AC? Nie jesteś pewien, co należy wpisać w formularzu lub chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat warunków ubezpieczenia Twojego pojazdu?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 22 270 00 00. Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Możesz także poprosić o kontakt telefoniczny z naszym specjalistą - przy wybranej ofercie kliknij w przycisk „zamów rozmowę” - lub napisać do nas wiadomość, wysyłając ją na adres obsluga@rankomat.pl.

Skontaktujemy się z Tobą i udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego