Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy muszę podawać swój numer telefonu i adres e-mail?

W formularzu kalkulatora OC pojawiają się pola przeznaczone do wpisania numeru telefonu i adresu e-mail. Podanie tych danych nie jest jednak obowiązkowe. Kalkulacja ceny ubezpieczenia OC i AC zostanie przeprowadzona bez względu na to, czy wpiszesz w formularzu swój numer telefonu i adres e-mail. Te informacje będą nam jednak potrzebne, jeśli chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu omówienia wybranej przez Ciebie propozycji ubezpieczenia lub wysłali na Twoją skrzynkę oferty OC i AC wyliczone w naszym kalkulatorze. Oczywiście, zostaną one użyte wyłącznie w tym celu i bez Twojej zgody nie udostępnimy im żadnym osobom postronnym.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego