Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Dlaczego widzę inne oferty (oprócz OC) na stronie?

Kalkulator OC rankomat.pl prezentuje wszystkie oferty ubezpieczenia, przedstawione wybranemu użytkownikowi przez towarzystwa ubezpieczeniowe. W związku z tym, na ekranie wyników, obok obowiązkowego OC, znajdziesz również ubezpieczenia dodatkowe, przede wszystkim AC, ASS i NNW. Istnieje jednak możliwość ich filtrowania.

Jeśli na początku kalkulacji zaznaczysz, że poszukujesz wyłącznie obowiązkowego OC, to na ekranie wyników takie propozycje wyświetlą się w pierwszej kolejności. OC może być co najwyżej połączone z ubezpieczeniem assistance. Ten dodatek jest jednak oferowany bezpłatnie do obowiązkowego ubezpieczenia. Nie musisz się więc obawiać, że przepłacisz za polisę. Wręcz przeciwnie – za niewielką kwotę kupisz ubezpieczenie, która ochroni Cię nie tylko od pokrywania z własnej kieszeni kosztów po kolizji czy wypadku z Twojej winy (OC), ale również zagwarantuje szybką i darmową pomoc na drodze po takim zdarzeniu.

Możesz także skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego i poszeregować oferty od: najlepszych, najtańszych, najdroższych lub w porządku alfabetycznym.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego