Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Polisa jest zabezpieczona hasłem – jak ją otworzyć?

Staramy się cały czas podnosić poziom ochrony danych osobowych naszych Klientów. Dlatego wszystkie polisy zakupione online w Rankomat.pl są zabezpieczone hasłem. Dzięki temu, Twojej polisy/danych osobowych nie może podejrzeć żadna osoba niepowołana. Informację o tym i instrukcję jak otworzyć polisę, przekazaliśmy w wysłanych na Twój adres email dokumentach. Hasło otrzymasz natomiast SMS’em.

Uwaga! Jeśli przekazane przez nas hasło nie działa, sprawdź w pierwszej kolejności czy wpisałeś go przy użyciu samych małych liter. W razie dalszych problemów, skontaktuj się z nami – przekażemy Twoje zgłoszenie do odpowiedniego działu, a jego pracownik skontaktuje się z Tobą możliwie jak najszybciej.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego