Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Za co można otrzymać zniżki w polisie na życie?

Typowe zniżki są możliwe w przypadku okresowych promocji TU dostępnych m.in. w porównywarce ubezpieczeń. Jednak w kilku przypadkach można po prostu zapłacić mniej za składkę ubezpieczenia. Towarzystwa ubezpieczeniowe chętnie udzielają zniżki w sytuacji, gdy klient decyduje się na zakup różnych rozszerzeń umowy lub innych produktów ochronnych dla bliskich. Decydując się na zakup kompleksowej ochrony dla całej rodziny można sporo zaoszczędzić w porównaniu z zakupem polisy osobno dla dziecka, współmałżonka czy rodzica.

Mniej za polisę na życie zapłacą też ci klienci, którzy są młodzi i prowadzą zdrowy tryb życia. Dotyczy to nie tylko zgonu w wariancie podstawowym, ale także zdarzeń typu poważne zachorowanie czy operacja chirurgiczna.

Zniżka może też mieć związek z częstotliwością opłacania składek, ale dotyczy to wybranych ubezpieczycieli. W takich sytuacjach zniżki przyznawane są z reguły za płatność za rok z góry.

Mniej zapłacą ci klienci, którzy wybiorą wariant podstawowy polisy na życie, ale wtedy ryzykują brakiem odszkodowania w przypadku choroby, złamania ręki czy wypadku komunikacyjnego.

Powiązane pytania i odpowiedzi

Szukasz najlepszych ubezpieczeń
na życie?
Wypełnij formularz
w 3 minuty.
Wypełnij formularz

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego