Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę wykupić w rankomat.pl ubezpieczenie na samochód w leasingu?

Tak. Możesz w tym celu przeprowadzić porównanie cen OC i AC w naszym kalkulatorze - podczas kalkulacji wystarczy zaznaczyć w sekcji pytań dotyczących pojazdu, że auto jest zarejestrowane na firmę leasingową.

W przypadku ubezpieczenia samochodu w leasingu pojawia się jednak zazwyczaj wiele pytań dotyczących m.in. zakresu ochrony AC i sposobu likwidacji ewentualnej szkody. Dlatego, wygodniej dla Ciebie będzie, jeśli skontaktujesz się z nami telefonicznie. Nasz doradca postara się znaleźć dla Ciebie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie.

Uwaga! Pamiętaj, że przed zakupem polisy na samochód w leasingu należy zapytać firmę leasingową czy zezwala na zakup polisy samodzielnie. Jeśli tak, to warto od razu zapytać leasingodawcę jakie warunki powinna spełniać umowa ubezpieczenia, aby została przez niego zaakceptowana.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego