Porównaj sam oferty interesujących Cię ubezpieczeń. Kup polisę online i zgarnij 50 zł zwrotu! Sprawdź szczegóły
Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Czy mogę wyliczyć składkę OC przed zakupem samochodu lub motocykla?

Tak. Z naszego kalkulatora możesz korzystać bez względu na to czy jesteś właścicielem pojazdu, czy też dopiero zamierzasz nim zostać. Kalkulacja, którą przeprowadzisz, będzie niezobowiązująca. Możesz wykonać nawet kilka wyliczeń, aby porównać oferty ubezpieczenia różnych modeli samochodów czy motocykli, nad których zakupem dopiero się zastanawiasz. Wyniki kalkulacji możesz także przesłać na swój adres e-mail i powrócić do nich w przyszłości.

Pamiętaj, że oferty ubezpieczenia są ważne w dniu wykonania kalkulacji. Jeśli po zakupie pojazdu będziesz chciał go ubezpieczyć, cena polisy OC i AC może się różnić. Zwykle jednak wahania wysokości składki są niewielkie (o ile dane pojazdu lub właściciela nie zmienią się).

Uwaga! W kalkulatorze OC rankomat.pl nie musisz podawać numeru rejestracyjnego pojazdu ani dokładnych informacji o aktualnym przebiegu czy dacie pierwszej rejestracji (możesz wpisać przypuszczalne informacje, jeżeli nie znasz szczegółowych). Jeśli jednak chcesz uzyskać jak najbardziej wiarygodną wycenę składek, postaraj się uzupełnić formularz o faktyczne dane pojazdu, dotyczące: roku produkcji, marki, modelu, rodzaju paliwa oraz pojemności silnika. Są to jedne z najważniejszych czynników decydujących o cenie polisy.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj 67 ofert OC/AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego