Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z 200 naszych Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00

Dlaczego nie mogę znaleźć swojego samochodu w bazie?

Za naszym pośrednictwem możesz sprawdzić oferty ubezpieczenia samochodu osobowego lub ciężarowego do 3,5 t i do 30 lat. Jeśli Twój samochód nie spełnia któregoś z tych warunków, nie będziemy w stanie przedstawić oferty ubezpieczenia.

Inną przyczyną braku Twojego samochodu w naszej bazie może być pominięcie go w katalogu Eurotax oraz Info-Expert, z którego korzystamy. Choć ww. słowniki są świetnie rozbudowane, czasami zdarza się, że odszukanie w nich danego pojazdu jest problematyczne. Dzieje się tak np. wtedy, gdy samochód nie został jeszcze dodany do katalogu Eurotax lub Info-Expert (np. jest to najnowszy model, posiada on zwiększoną moc silnika, jest składakiem lub należy do modeli wyprodukowanych tylko w kilku egzemplarzach).

Jeśli w naszym formularzu nie możesz znaleźć swojego modelu samochodu, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod nr. tel. 22 270 00 00. Możesz również napisać do nas wiadomość e-mail, kierując ją na adres obsluga@rankomat.pl Skontaktujemy się z Tobą i postaramy przygotować dla Ciebie ofertę indywidualną.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego