Wolisz porozmawiać?Skontaktuj się z nami.
Skorzystaj z pomocy jednego z naszych 200 Doradców.
Pracujemy:
pn. - pt.9:00 - 21:00
sob.9:30 - 17:30
Zadzwoń22 270 00 00
ZadzwońWhatsApp

Jak wysłać wypowiedzenie OC?

Najprościej, abyś skorzystał z generatora wypowiedzenia OC od rankomat.pl i za jego pośrednictwem wysłał online wypowiedzenie Twojej polisy ubezpieczycielowi. Generator wypowiedzenia umowy OC zawiera aktualne adresy wszystkich firm ubezpieczeniowych - podczas wypełniania formularza wybierasz tylko z listy nazwę obecnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Na naszej stronie znajdziesz również dane kontaktowe i adresy, na które możesz przesłać wydrukowane i podpisane wypowiedzenie umowy OC.

Oprócz tego możesz również wysłać wypowiedzenie umowy ubezpieczenia OC za pomocą:

  • operatora pocztowego – Poczty Polskiej lub wybranej firmy kurierskiej,
  • Internetu – możesz przesłać wypowiedzenie na adres e-mail, który firma ubezpieczeniowa podaje w celach kontaktowych lub skorzystać ze strefy klienta (po zalogowaniu się na swoje indywidualne konto na stronie internetowej ubezpieczyciela) poprzez formularz na stronie Towarzystwa.

Przydatne dokumenty i wzory

  • Wypowiedzenie OC Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu Pobierz
  • Umowa kupna sprzedaży samochodu ze współwłaścicielem Pobierz
  • Druk PCC-3 Pobierz
  • Zawiadomienie o zbyciu pojazdu Pobierz

Powiązane pytania i odpowiedzi

Oszczędź nawet 50% na polisie

Porównaj oferty ubezpieczeń OC i AC

Nie wiesz gdzie szukać odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9-21 i w soboty od 9:30 - 17:30.

logo innowacyjna gospodarka
UBEZPIECZENIA RANKOMAT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wolska 88 informuje o realizacji projektu "Integracja systemu informatycznego multiagencji ubezpieczeniowej INSU z serwisami towarzystw „direct” w celu optymalizacji procesów sprzedażowych produktów ubezpieczeniowych" współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego okres realizacji: 2007 - 2013
logo europejskiego funduszu rozwoju regionalnego